Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sun Racers (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers.html)
-   -   Cafenea >>> (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers/22351-cafenea.html)

B-83-DAC 22-09-06 01:46

Re: Cafenea >>>
 
am fost la o intalnire acolo. Stiu ca sunt mai multe oricum nu e important asta...important e sa isi faca sunu masina sa dea de baut :))))) DVDule ce ne pregatesti cand vin pragurile alea??

monk 23-09-06 22:10

Re: Cafenea >>>
 
dupa cum poate unii din voi stiti, mihnea (VW bora rosie) este in spital.

a avut o operatie datorita unui pneumotorax (aer intre pleura si plamani) si a avut o complicatie cu o hemoragie in urma careia a pierdut 2 litrii de sange. din fericire acu e in afara oricarui risc si speram sa se faca bine cat mai repede ...

sa ii uram insanatosire grabnica ! asa-i frumos !

SUN 24-09-06 02:33

Re: Cafenea >>>
 
Da monk ma bucur ca ai postat si chiar vreau sa ne strangem mai multi sa mergem sa-l vizitam intr-o zi...cred ca macar atat merita din partea noastra...sprijin moral si pentru ca este unul de-al nostru trebuie sa ii fim aproape mai ales intr-un moment ca acesta! Mihnea suntem langa tine!!!

monk 24-09-06 19:40

Re: Cafenea >>>
 
am fost azi la el si e mult mai bine decat acu 3 zile ... are o drena pt sange ...



cred ca daca ii faceti o vizita ar fi impresionat... e in rezerva C de la Bio-Medica in spitalu de langa Dinamo.

bluey 24-09-06 19:42

Re: Cafenea >>>
 
Quote:

Originally Posted by monk (Post 563708)
am fost azi la el si e mult mai bine decat acu 3 zile ... are o drena pt sange ...



cred ca daca ii faceti o vizita ar fi impresionat... e in rezerva C de la Bio-Medica in spitalu de langa Dinamo.

Poate fi oricand vizitat??
Seara??

SUN 24-09-06 19:54

Re: Cafenea >>>
 
Ma bucur sa aud ca se simte mult mai bine si sper sa iasa cat mai repede din spital!

Vreau sa ne strangem saptamana asta intr-o seara (cine poate si are timp) si sa mergem sa-l vizitam. stabiliti voi ziua si ora...eu voi fi cu siguranta prezent!

bluey 24-09-06 20:29

Re: Cafenea >>>
 
Quote:

Originally Posted by SUN (Post 563740)
Ma bucur sa aud ca se simte mult mai bine si sper sa iasa cat mai repede din spital!

Vreau sa ne strangem saptamana asta intr-o seara (cine poate si are timp) si sa mergem sa-l vizitam. stabiliti voi ziua si ora...eu voi fi cu siguranta prezent!

Foarte bine.Pune anuntul aici pentru o zi sa-si faca mai multi baieti timp...
Apropo!! Fete de ce nu avem in club???Domnu` presedinte????

monk 25-09-06 20:47

Re: Cafenea >>>
 
o ardem ghey :D =))

mah din cate stiu eu poate fi vizitat zilnic, adica pe mine de fiecare data cand am fost nu m-a oprit nimeni, dar stiu io daca vine cardu de 20 de oameni... nush cum reactioneaza.

monk 25-09-06 21:05

Re: Cafenea >>>
 
am vb cu el si se pare ca miercuri il externeaza... dar, daca vreti maine sa il vizitati a zis ca se poate intra cate 2-3 :)

RicaFlo 27-09-06 16:29

Re: Cafenea >>>
 
Fast Octomber Fest 2006 - 30 septembrie - 1 octombrie 2006
Voi veniti?

sil4tuning 03-10-06 07:10

Re: Membrii Sun Racers >>>
 
nu se mai lauda nimeni cu nimic mai ?
ce mai rulati si voi ?

bluey 03-10-06 07:12

Re: Membrii Sun Racers >>>
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning (Post 573020)
nu se mai lauda nimeni cu nimic mai ?
ce mai rulati si voi ?

Du-te baaa la munca ca esti obosit.Auzi ce intreaba el la 7 dimineata :)

bluey 03-10-06 19:48

Re: Membrii Sun Racers >>>
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning (Post 573621)
bine ai venit ;)
ma da.....aici ai dreptate .sunt obosit :) ....si in ce stil ...

Ba
eu cred ca tu te-ai nascut obosit.Sa nu vii tu la nici o intalnire de club?La nici un Pescarus? Incompetentule :-P

sil4tuning 03-10-06 19:50

Re: Membrii Sun Racers >>>
 
mie rusine de mine ...sunt fatalau mare ......

bluey 03-10-06 20:03

Re: Membrii Sun Racers >>>
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning (Post 573629)
mie rusine de mine ...sunt fatalau mare ......

Sunt de acord cu tine.
Lasa ca vine sunu tare din urma ca si-a tras femeie.


All times are GMT +2. The time now is 10:09.

- Copyright 2024 4Tuning