Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Anvelope Iarna pe 16" (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/223350-anvelope-iarna-16-a.html)

radu1987 27-11-10 09:57

Anvelope Iarna pe 16"
 
3 Attachment(s)
2 bucati Nokian , made in Finland , stare foarte buna , folosite doar iarna trecuta , fara pene , fara galme.
Dimensiuni : 205/55/16
Pret : 300 lei ambele.


2 bucati Fulda , made in Germany , stare buna , fara pene , fara galme, mai tin cel putin 2 ierni.
Dimensiuni : 205/55/16
Pret: 250 lei ambele

Contact: 0723771057 sau YM : radu19872000

suzu 28-11-10 07:45

Re: Anvelope Iarna pe 16"
 
cati mm mai au cele nokian?

radu1987 28-11-10 09:01

Re: Anvelope Iarna pe 16"
 
salut, cele Nokian s-au dat ieri. Au mai ramas cele Fulda , pret usor negociabil

radu1987 30-11-10 18:14

Re: Anvelope Iarna pe 16"
 
1 Attachment(s)
UPPP pentru cele Fulda de iarna , stare foarte buna, pret negociabil

borcanu2006 02-12-10 15:59

Re: Anvelope Iarna pe 16"
 
Quote:

Originally Posted by radu1987 (Post 3858293)
UPPP pentru cele Fulda de iarna , stare foarte buna, pret negociabil

Citi mm mai are fulda si ultimul pret ?

radu1987 05-12-10 15:16

Re: Anvelope Iarna pe 16"
 
se poate inchide , s-au dat. multumesc


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning