Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   DE VANZARE KIT! (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/223293-vanzare-kit.html)

FED express 26-11-10 20:01

DE VANZARE KIT!
 
11 Attachment(s)
Se vinde Kit Fischer Technic data fabricatiei 2001, made in germany.Se pot realiza 4 tipuri de utilaje, excavatoare s.a.m.d:D
Contine toate piesele, im poze sunt si niste poze cu o realizare nu prea grozava de a mea.In pachet se afla piesele, revista de vreo 40 de pagini pas cu pas pentru realizarea unui model si inca un catalog cu modelele din acel an.Pachetul este complet, piesele se imbina foarte bine, nu sunt rupte!La macheta realizata i se poate adauga si un motoras electric-> este plina revista de scheme.:D

Kit-ul se vine cu 100 ron, accept si diverse schimburi cu machete, dar prefer bani.Transportul este inclus in pret.In cazul in care cumparati kit-ul, pe langa pachet mai primiti inca un mini kit tot pentru niste biciclete de plastic si alte traznai si un stilou functional Bonus!

mai multe poze la cerere:D

Contact: id: fed_miracleboy95/p.m
Astept oferte.

FED express 29-11-10 14:32

Re: DE VANZARE KIT!
 
pretul scade la 80 lei schimb, vanzare sau astept orice fel de oferte de la doritori.

FED express 02-12-10 16:08

Re: DE VANZARE KIT!
 
scadem pretul, 60 ron inclus schimb, vand orice!! haideti cu oferte.

FED express 04-12-10 19:49

Re: DE VANZARE KIT!
 
astept orice fel de oferta.:D

FED express 06-12-10 20:28

Re: DE VANZARE KIT!
 
HAIDETII UPPP facem o combinatie ceva...astept oferteee!!!

FED express 09-12-10 19:45

Re: DE VANZARE KIT!
 
SUS!
deschis oricarei oferte...

FED express 12-12-10 09:34

Re: DE VANZARE KIT!
 
S U S !

FED express 14-12-10 21:01

Re: DE VANZARE KIT!
 
S U S

FED express 17-12-10 20:02

Re: DE VANZARE KIT!
 
UPPP^^^^^

FED express 22-12-10 20:43

Re: DE VANZARE KIT!
 
of of, nimeni nu vrea un kit fischer technic original...

miko 23-12-10 21:47

Re: DE VANZARE KIT!
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3919830)
of of, nimeni nu vrea un kit fischer technic original...

ba da, ofer eu 50 ron transport inclus.

FED express 24-12-10 08:38

Re: DE VANZARE KIT!
 
Quote:

Originally Posted by miko (Post 3922607)
ba da, ofer eu 50 ron transport inclus.

Ai P.M!

FED express 31-12-10 09:38

Re: DE VANZARE KIT!
 
SE POATE INCHIDE!


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning