Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/223163-itp-omologari-inmatriculez-masina-romania.html)

lexu86 26-11-10 11:16

ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA, SI ITP-URI SI ORICE OMOLOGARE PT ORICE MASINA..

PRET IN FUNCTIE DE CE AVETI NEVOIE SA SE FACA LA MASINA VOASTRA.

TELEFON 0766 104 201 SAU PM

PowerBmw 26-11-10 13:19

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
lasa niste preturi informative ....adika pt un e36 316 din 95 fara aer care ar fi pretul de inmatriculare?

am uitat sa specific am nr de bg

lexu86 26-11-10 14:25

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Quote:

Originally Posted by PowerBmw (Post 3845985)
lasa niste preturi informative ....adika pt un e36 316 din 95 fara aer care ar fi pretul de inmatriculare?

am uitat sa specific am nr de bg

si vrei sa o inscrii pe romania? eu pot sa iti asigur cartea si itp-ul facut la rar si ca o sa iasa masina euro2 si fara sa te respinga. de taxa de prima inmatriculare nu ma ocup. si cat costa astea chiar nu stiu ce sa-ti spun acum. undeva pe la 200-250 euro probabil. nush sigur pana nu vb cu persoana care trebuie.

lexu86 26-11-10 14:30

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
si am uitat sa spun.. va pot ajuta sa va recuperati si talonul retinut de la politia atata timp cat mai aveti dovada valabila sau expirata, nu conteaza doar sa fie foaia..

rdy4ever 27-11-10 17:00

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
dci in anunt spui initial ca "inmatriculezi orice masina pe romania", ca apoi cand esti intrebat sa spui ca nu te ocupi cu inmatriculare. oare tu sti ce vrei?
tot ce reiese e ca ai avea pe cineva la rar, dar nu o pila destul de inalta, ci doar cat sa nu iti faca probleme. ia zi, poti scoate non-euro - euro 2? here's the catch.

r0n1n 30-11-10 16:41

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Vreau sa schimb motorul.
Acum am 2.2 si vreau sa pun 2.8.
Poti sa ma ajuti cu omologarea?

lexu86 02-12-10 08:48

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Quote:

Originally Posted by r0n1n (Post 3858002)
Vreau sa schimb motorul.
Acum am 2.2 si vreau sa pun 2.8.
Poti sa ma ajuti cu omologarea?

ai pm

manu22 04-01-11 11:36

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
salut.vreau si eu sa schimb motorul.am 1.6 in 4 pistoane si vreau sa pun 2.0 in 6 pistoane.cat ma costa omologarea? noroc ! astept raspuns

dradubuh001 04-01-11 12:48

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Ti-am dat un PM. Verifica, te rog.

lexu86 05-01-11 08:26

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Quote:

Originally Posted by manu22 (Post 3952372)
salut.vreau si eu sa schimb motorul.am 1.6 in 4 pistoane si vreau sa pun 2.0 in 6 pistoane.cat ma costa omologarea? noroc ! astept raspuns

salut, ai pm

boogd@nDLY 23-01-11 16:45

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
salut la un e30 schimbare de culoare ,identificare si trecut in carte motor fara serie cam cat ar costa?:?:

gigcutzu 15-09-11 10:11

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Omologare la un rollcage poti face?

sprinter 15-09-11 14:30

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Ai pm.

lexu86 20-09-11 15:46

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
se poate inchide

jhonycvz 17-10-11 20:53

Re: ITP,OMOLOGARI, INMATRICULEZ ORICE MASINA PE ROMANIA
 
Quote:

Originally Posted by lexu86 (Post 4596320)
se poate inchide

sa inebunesc de nu ti-au murit cunostintele/relatile..
nu te duce "deavla",daca intra un "gabor"pe forum si vede topicul,sau esti tu "militian"!?crezi ca acest forum sa altele nu sunt verificate de it-ul "miltiei".
punct.


All times are GMT +2. The time now is 17:59.

- Copyright 2026 4Tuning