![]() |
vand jante
vand 4 jante 4x100
sunt de pe un bmw io le am puse pe dacia nova https://forum.4tuning.ro/imagehosting...8596a494aa.jpg |
Re: vand jante
vezi ca trebe sa iti skimbi placutele...:lol: :-) :D :-P si cred ca si dis:lol: curile
|
Re: vand jante
ai ma...:(...:P...poza e mai veche...le-am schimbat...(impropriu spus - le-a schimbat "batranu' ") acm 2 luni :P
|
Re: vand jante
^^^upppp^^^
|
Re: vand jante
uppppp^^^^^
|
Re: vand jante
upppppppppp^^^^^^^
|
Re: vand jante
up up up up ... nu vrea nimeni ma nijte jante cu tot cu cauciuce???
zilele astea le vopsesc k vreau sa le fac albe...daq le vrea cineva culoarea asta sa zica acm...daq nu...le ia albe:P |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning