Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrei3499 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/222722-machete-lucru-andrei3499.html)

andrei3499 24-11-10 21:11

Machete in lucru - andrei3499
 
6 Attachment(s)
Salut ! Aici am un Lamborghini Murcielago de la Maisto scara 1/43. Imbunatatirile este doar spoilerul fata care este facut din un parbriz. Sunt incepator !Astept idei pentru tuning!

AngelEyess 25-11-10 15:45

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Salut bine ai venit.
Parerea mea este sa incepi sa dai absolut toata vopseaua jos si sa incerci sa faci un spoiler fata din Kit Auto.
Mult succes

DrifterGT 25-11-10 16:50

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
1 Attachment(s)
Nu te supara pe mine, dar ce ai vrut sa faci cu alea 2 bucati de plastic lipite in fata care sunt ciobite ?

Sincer stii cum apare in ochii me ? Vezi poza de jos.

Incearca sa o dai jos si mai bine doar o vopsea si atat.

AngelEyess 25-11-10 18:16

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3843484)
Nu te supara pe mine, dar ce ai vrut sa faci cu alea 2 bucati de plastic lipite in fata care sunt ciobite ?

Sincer stii cum apare in ochii me ? Vezi poza de jos.

Incearca sa o dai jos si mai bine doar o vopsea si atat.

DrifterGT tu ai dreptate aici dar ial mai usor e nou.
Adevarat arata ca un plug de masina.
Sfatul meu si al lui DrifterGT da jos geamul(spoiler fata) ca nu isi are locul acolo.
Incearca sa ii dai o vopsea un Negru mat de preferat:D

andrei3499 25-11-10 20:39

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Salut!Ms

andrei3499 25-11-10 20:51

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
6 Attachment(s)
Salut!Eu azi am cumparat din cora o macheta.Ea este un VOLKSWAGEN GOLF R82 SPORT de la Maisto scara 1/24.Imbunatatirile sunt-am inceput un body kit la spoiler fata si la praguri,in spate in porpagaz am facut loc,si este aproape finisat.Astept pareri!

AngelEyess 26-11-10 13:09

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Salut poti face 1 poza la kitul care lai folosit si sa o trimiti pe id vlad.stylee
Te astept pe mess sa vb;)

e30_eVG3n 26-11-10 13:28

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Quote:

Originally Posted by andrei3499 (Post 3844311)
...in spate in porpagaz am facut loc,si este aproape finisat.Astept pareri!

Man, say that again :lol::lol::lol: ... por... cum :lol::lol::lol:
M-am cocosat de ras :lol:

FED express 26-11-10 15:07

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
nu am mai vazut vreun R82 pana acum...poate r32:rolleyes2
pacat de macheta:sad: nu cred ca ai inca experienta necesara de a incepe un proiect pe o macheta noua.pacat de macheta:sad:

andrei3499 26-11-10 15:38

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Da asa e!Scuze

timitza09 06-12-10 19:04

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Am si eu unul identic,dar mutumita lui FED Expres,care ma oprit la timp nu mi-am bagat ghiarele in el...masina asta merita lasata stock(o mocheta,leduri si sistem audio functional)cred ca asatea ai putea sa ii faci;)

DanyFCS 11-12-10 15:35

Re: Machetele in lucru - andrei3499
 
Aici ai dreptate am si eu una la fel si nu o s-o umplu de chit m-am gandit s-o mochetez si sa-i pun leduri :D

Quote:

Originally Posted by timitza09 (Post 3875949)
Am si eu unul identic,dar mutumita lui FED Expres,care ma oprit la timp nu mi-am bagat ghiarele in el...masina asta merita lasata stock(o mocheta,leduri si sistem audio functional)cred ca asatea ai putea sa ii faci;)



All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning