![]() |
Sigla PASSAT 4 MOTION?
Am nevoie de o sigla cu 4motion de Passat,asa http://www.media.need4street.de/beun...te/4motion.jpg
De unde o pot lua?Am gasit pe siteuri de licitatii,dar 40euro e un pret cam mare pentru o sigla..Apoi mare lucru pe la dezmembrari nu am gasit.Ma puteti ajuta voi?Cu una la un pret rezonabil? |
Re: Sigla PASSAT 4 MOTION?
ma ajuta cineva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:28. |
- Copyright 2026 4Tuning