Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Sigla PASSAT 4 MOTION? (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/222325-sigla-passat-4-motion.html)

vinyl 23-11-10 06:33

Sigla PASSAT 4 MOTION?
 
Am nevoie de o sigla cu 4motion de Passat,asa http://www.media.need4street.de/beun...te/4motion.jpg
De unde o pot lua?Am gasit pe siteuri de licitatii,dar 40euro e un pret cam mare pentru o sigla..Apoi mare lucru pe la dezmembrari nu am gasit.Ma puteti ajuta voi?Cu una la un pret rezonabil?

vinyl 24-11-10 18:26

Re: Sigla PASSAT 4 MOTION?
 
ma ajuta cineva?


All times are GMT +2. The time now is 16:28.

- Copyright 2026 4Tuning