![]() |
am o problema cu leganza cine ma poate ajuta?
am o problema cu leganza,nu schimba vietezele,am cutie automata,cine ma poate ajuta?
|
Re: am o problema cu leganza cine ma poate ajuta?
Incearca un schimb de ulei la cutia de viteze. Stiu ca este costisitor, insa e tot ce mai poti face in afara de achizitia altei cutii. Verifica nivelul uleiului in cutia de viteze cu motorul cald si pornit.
|
Re: am o problema cu leganza cine ma poate ajuta?
am schimbat uleiul si degeaba tot nu se schimba vitezele,merge decat inapoi si cu viteza 1
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:01. |
- Copyright 2026 4Tuning