![]() |
masina
Deci sa incercercam !!!
CUMPAR AUTO ! INMATRICULATE RO CERINTE OBLIGATORII : MARCA : -VW GOLF 4 - hatchback , break-dupa an 2000 sau -AUDI A4 - berlina-dupa an 1998 sau -OPEL VECTRA-berlina-dupa an 2000 sau -OPEL ASTRA-berlina-dupa an 2000 sau -SKODA OCTAVIA-berlina-dupa an 2000 sau -SEAT IBIZA-berlina,hatchback-dupa an 2000 sau -SEAT CORDOBA-berlina,hatchback-dupa an 200 MOTORIZARE : -dizel -nu mai mare de 2000cc DOTARI : -AC (obligatoriu) -4-5 usi etc (ce e dupa an 2000 sigur are si ceva electric si alte sisteme de siguranta si confort ) KILOMETRI: -nu mai mult de 170 mii PROBLEME: -FARA NICI O PROBLEMA OPTICA SAU MECANICA- - fara masini revopsite -tabla indoita -vopsea zgariata -km dati inapoi -modificate la exterior sau la motor -in principiu fara masini lovite OFER SUMA DE 3700-3800 E sau suma de 3000 si o alta masina https://forum.4tuning.ro/499-anunturi...1-9d-91-a.html CEI A CAROR OFERTA SE INCADREAZA IN CEEA CE DORESC EU FARA A FACE EXCEPTIE LA CEEA CE AM SCRIS MAI SUS SUNT RUGATI SA MA CONTACTEZE: TEL-0766654636 [email protected] ID-lazarviorel72 PM CEI CARE GASESC DE CUVIINTA SA-MI POPULEZE TOPICUL CU COMENTARII DE DRAGUL DE A POSTA SUNT RUGATI SA SE ABTINA !!! MS OFERTA E VALABILA PANA PE DATA DE 15 DECEMBRIE |
Re: CUMPAR AUTO
voirele,nu ma pot abtine desi ne ai atentionat,asteptam cu nerabdare data de 15 decembrie!!!
bafta! poti sa l consider up!! |
Re: masina
inca valabil
|
Re: masina
valabil pana la 02-12-2010
|
Re: masina
valabil
|
Re: masina
am eu o vectra b 2.0dth 1997 1700e cu nr rosii sau 2500 inscrisa ,adusa recent pe 18 ian se face rar ul se plateste taxa veche o sa pun si poze daca esti interesat
|
Re: masina
expirat se poate inchide !!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning