Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/222230-masina.html)

viorelxxx 22-11-10 18:22

masina
 
Deci sa incercercam !!!

CUMPAR AUTO ! INMATRICULATE RO

CERINTE OBLIGATORII :

MARCA :
-VW GOLF 4 - hatchback , break-dupa an 2000
sau
-AUDI A4 - berlina-dupa an 1998
sau
-OPEL VECTRA-berlina-dupa an 2000
sau
-OPEL ASTRA-berlina-dupa an 2000
sau
-SKODA OCTAVIA-berlina-dupa an 2000
sau
-SEAT IBIZA-berlina,hatchback-dupa an 2000
sau
-SEAT CORDOBA-berlina,hatchback-dupa an 200

MOTORIZARE :
-dizel
-nu mai mare de 2000cc

DOTARI :
-AC (obligatoriu)
-4-5 usi
etc (ce e dupa an 2000 sigur are si ceva electric si alte sisteme de siguranta si confort )


KILOMETRI:
-nu mai mult de 170 mii

PROBLEME:
-FARA NICI O PROBLEMA OPTICA SAU MECANICA-
- fara masini revopsite
-tabla indoita
-vopsea zgariata
-km dati inapoi
-modificate la exterior sau la motor
-in principiu fara masini lovite

OFER SUMA DE 3700-3800 E
sau suma de 3000 si o alta masina https://forum.4tuning.ro/499-anunturi...1-9d-91-a.html
CEI A CAROR OFERTA SE INCADREAZA IN CEEA CE DORESC EU FARA A FACE EXCEPTIE LA CEEA CE AM SCRIS MAI SUS SUNT RUGATI SA MA CONTACTEZE:

TEL-0766654636
[email protected]
ID-lazarviorel72
PM
CEI CARE GASESC DE CUVIINTA SA-MI POPULEZE TOPICUL CU COMENTARII DE DRAGUL DE A POSTA SUNT RUGATI SA SE ABTINA !!!
MS
OFERTA E VALABILA PANA PE DATA DE 15 DECEMBRIE

varosh 22-11-10 23:40

Re: CUMPAR AUTO
 
voirele,nu ma pot abtine desi ne ai atentionat,asteptam cu nerabdare data de 15 decembrie!!!
bafta!
poti sa l consider up!!

viorelxxx 24-11-10 05:09

Re: masina
 
inca valabil

viorelxxx 25-11-10 18:22

Re: masina
 
valabil pana la 02-12-2010

viorelxxx 30-11-10 19:59

Re: masina
 
valabil

BV83bax 28-12-10 20:15

Re: masina
 
am eu o vectra b 2.0dth 1997 1700e cu nr rosii sau 2500 inscrisa ,adusa recent pe 18 ian se face rar ul se plateste taxa veche o sa pun si poze daca esti interesat

viorelxxx 28-12-10 20:18

Re: masina
 
expirat se poate inchide !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning