![]() |
VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
vand nokia e52, stare foarte buna, decodat, incarcator, si card de 1gb! pret: 450lei/neg, detalii aici pe forum pm sau la id :[email protected]
|
Re: VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
iti dau la schimb un htc diamond la cutie full pe e52?
|
Re: VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
Quote:
|
Re: VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
uppppp
|
Re: VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
uppppppppp si negociabil ;)
|
Re: VAND: nokia e52 in stare foarte buna!
vandut, se poate inchide!multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning