Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accesorii si conectica (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica.html)
-   -   cum as putea sa leg doua amplificatoare (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica/221724-putea-leg-doua-amplificatoare.html)

marin teodor 20-11-10 08:42

cum as putea sa leg doua amplificatoare
 
Sal as vrea si eu cateva sfaturi daca e cineva amabil ,.,am cumparat doua aplificatoare si as vrea sa le pun pe masina (jl audio g1700)si (jl audio g6600) numai ca un prieten a zis ca tr sa scimb cablul de curent sa fie min (50)sub este un apine tipe R pe 15 doua bobine de 4 ohmi.,.,bateria ar pute duce aceasta putere (scuze daca am gresit cu ceva sunt nou pe aici si am nevoe de putin ajutor ,.,..,mersi mult


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2026 4Tuning