![]() |
cum as putea sa leg doua amplificatoare
Sal as vrea si eu cateva sfaturi daca e cineva amabil ,.,am cumparat doua aplificatoare si as vrea sa le pun pe masina (jl audio g1700)si (jl audio g6600) numai ca un prieten a zis ca tr sa scimb cablul de curent sa fie min (50)sub este un apine tipe R pe 15 doua bobine de 4 ohmi.,.,bateria ar pute duce aceasta putere (scuze daca am gresit cu ceva sunt nou pe aici si am nevoe de putin ajutor ,.,..,mersi mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:21. |
- Copyright 2026 4Tuning