Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb BMW E36 320i, full (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/221573-bmw-e36-320i-full.html)

Gti_edition 19-11-10 14:44

BMW E36 320i, full
 
9 Attachment(s)
schimb bmw e36 an 1993
2000cm 24v fara vanos
Clima functionala
piele
oglinzi el
geamuri el
inmatriculata bulgaria pers fizica.
schimb numai si numai cu auto diesel inm bg sau ro
astept oferte
id-dragostuning
tel 0765114884

Gti_edition 20-11-10 13:14

Re: BMW E36 320i, full
 
3 Attachment(s)
poze recente...masina are si bara Mtechnik fata
variante tot cu bmw diesel,golf 3 diesel,vento diesel,vectra A diesel

Ford_V6 22-11-10 21:39

Re: BMW E36 320i, full
 
Extrafull chiar .... A/C la buton, doua geamuri si fotolii de piele ....

Gti_edition 23-11-10 13:36

Re: BMW E36 320i, full
 
Quote:

Originally Posted by Ford_V6 (Post 3835291)
Extrafull chiar .... A/C la buton, doua geamuri si fotolii de piele ....

da,da..are si navigatie mare dar o pun doar la drumuri lungi,night vision..etc
o adevarata masina de curse;)
150 horsi pauar frumosi

Gti_edition 25-11-10 15:45

Re: BMW E36 320i, full
 
masina se vine doar cash fara nici o combinatie pe suma de 1500 europeni!

Gti_edition 29-11-10 10:06

Re: BMW E36 320i, full
 
1500euro discutabil

Gti_edition 01-12-10 19:25

Re: BMW E36 320i, full
 
sus cu ea...pisica buna la bani putini...am uitat sa mentionez ca are si autoblocant de fabrica 3,45

s0rinell 03-12-10 22:44

Re: BMW E36 320i, full
 
AVETI GRIJA CU INDIVIDUL DEOARECE ESTE TEPAR!! Masina nu este nici pe departe cu ceea ce seamana in poze, a fost lovita in bot si revopsita extrem de prost, capota si aripile nu mai stau la linie, grila din fata este din 3 bucati, nu mai are volanul din poze, nici nuca de la schimbator, scaunul soferului este lipit cu banda pt ca este rupt, nu are radiatorul de clima si nici electroventilatorul, deci nu se pune problema ca ar fi functionala clima, in motor a fost umblat, nu mai are carenajele la roti, nu ii merge ABS-ul, senzorii de la placutele de frana sunt aprinsi, proiectoare nu mai are, bara din spate nu este vopsita, pragurile nu sunt vopsite, autoblocant nu are si altele!! M-a pus sa vin degeaba de la Craiova ca masina e impecabila, asa ca MARE GRIJA potentialului cumparator!

Gti_edition 03-12-10 23:02

Re: BMW E36 320i, full
 
Quote:

Originally Posted by s0rinell (Post 3867904)
AVETI GRIJA CU INDIVIDUL DEOARECE ESTE TEPAR!! Masina nu este nici pe departe cu ceea ce seamana in poze, a fost lovita in bot si revopsita extrem de prost, capota si aripile nu mai stau la linie, grila din fata este din 3 bucati, nu mai are volanul din poze, nici nuca de la schimbator, scaunul soferului este lipit cu banda pt ca este rupt, nu are radiatorul de clima si nici electroventilatorul, deci nu se pune problema ca ar fi functionala clima, in motor a fost umblat, nu mai are carenajele la roti, nu ii merge ABS-ul, senzorii de la placutele de frana sunt aprinsi, proiectoare nu mai are, bara din spate nu este vopsita, pragurile nu sunt vopsite, autoblocant nu are si altele!! M-a pus sa vin degeaba de la Craiova ca masina e impecabila, asa ca MARE GRIJA potentialului cumparator!

domnul s0rinell, 1 la mana masina este a cumnatului unui coleg de serviciu,deci nu este a mea personala masina.Eu l-am ajutat pe om din obligatie sa-si vanda fierul postand un anunt cu aceasta.
nu stiu cat de adevarat este cu ce ai enumerat mai sus ca eu nu am mai vazut masina live din vara deci nu pot sa te contrazic. Iar masina are blocant. azi dupa ce m-ai sunat..i-am dat nr omului te-a sunat si voi ati stabilit ce ati stabilit...tu nici macar nu ai vb cu mine la tel dar sa ne vedem.Chiar l-am sunat acum pe baiat si l-am chemat maine sa vad ce *** este cu masina aia si o sa postez starea actuala. Repet eu am scris in anunt ceea ce mi-a spus omul la telefon ca are.Deci e cam aiurea sa ma faci pe mine tzepar. Daca aceea era masina mea fii sigur ca scriam absolut tot ce are si ce nu are. Sincer imi pare rau k aud asta si tot sincer iti spun ca eu nu am vazut masina din vara si chiar am luat de bun ceea ce mi-a spus proprietarul despre ea TELEFONIC. Am patit si eu acelasi lucru chiar acum 1 luna de am fost pana la focsani apoi la pitesti sa vad 2 masini si de fapt erau 2 gunoaie.
Chiar rog un moderator sa inchida acest anunt!

s0rinell 03-12-10 23:06

Re: BMW E36 320i, full
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 3867938)
domnul s0rinell, 1 la mana masina este a cumnatului unui coleg de serviciu,deci nu este a mea personala masina.Eu l-am ajutat pe om din obligatie sa-si vanda fierul postand un anunt cu aceasta.
nu stiu cat de adevarat este cu ce ai enumerat mai sus ca eu nu am mai vazut masina live din vara deci nu pot sa te contrazic. Iar masina are blocant. azi dupa ce m-ai sunat..i-am dat nr omului te-a sunat si voi ati stabilit ce ati stabilit...tu nici macar nu ai vb cu mine la tel dar sa ne vedem.Chiar l-am sunat acum pe baiat si l-am chemat maine sa vad ce *** este cu masina aia si o sa postez starea actuala. Repet eu am scris in anunt ceea ce mi-a spus omul la telefon ca are.Deci e cam aiurea sa ma faci pe mine tzepar. Daca aceea era masina mea fii sigur ca scriam absolut tot ce are si ce nu are. Sincer imi pare rau k aud asta si tot sincer iti spun ca eu nu am vazut masina din vara si chiar am luat de bun ceea ce mi-a spus proprietarul despre ea TELEFONIC. Am patit si eu acelasi lucru chiar acum 1 luna de am fost pana la focsani apoi la pitesti sa vad 2 masini si de fapt erau 2 gunoaie.
Chiar rog un moderator sa inchida acest anunt!

Nu stiu cine, ce si cum a facut chestia asta, ideea este ca am batut 500 de km DE POMANA! TIMP SI BANI PIERDUTI AIUREA, din cauza unor oameni NESERIOSI SI MINCINOSI!! Chiar te rog sa mergi sa vezi masina personal si sa-i faci poze in detaliu la tot ce am scris eu mai sus! POATE SA MEARGA orice utilizator al acestui forum, care are habar de masini si de bmw-uri e36, si sa confirme tot ce am spus. Cand i-am aratat toate defectele, omul se facea ca habar nu are despre ele.. Totusi, nici chiar in halul asta sa ne batem joc de oameni. Nu era nicio problema, daca de la telefon spunea despre defecte, dar a sustinut sus si tare ca masina este absolut perfecta din toate punctele de vedere si ca arata exact ca in poze, lucruri total neadevarate. Imi pare rau, dar am crezut ca este masina ta, deoarece este postata de pe user-ul tau si era normal sa cred asta. In fine, acum chiar nu mai are nicio relevanta

0762 970 774 este numarul asa-zisului proprietar al acestei "foste masini", ca, in momentul de fata, nu mai arata a masina

55bbs 03-12-10 23:20

Re: BMW E36 320i, full
 
ieri seara am fost si am vazut masina... pot confirma ca aia e starea..si proprietaru exact aceleasi gesturi le facea...
despre alex pot spune si confirma ca nu face lucruri din astea..am cumparat de la alex multe lucruri si totul a fost perfect..exact in starea care mi a spus...
masinile care le-a avut le-am vazut personal si erau tzipla..
ma deranjeaza faptul k mai sunt si oameni care mint si mai fac si pe altii de ras degeaba...

mario_23 04-12-10 00:03

Re: BMW E36 320i, full
 
Masina afost lovita.E diferenta mare fata de primele poze.Nu trebuie sa fi specialist sa vezi asta.


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning