![]() |
BMW E36 320i, full
9 Attachment(s)
schimb bmw e36 an 1993
2000cm 24v fara vanos Clima functionala piele oglinzi el geamuri el inmatriculata bulgaria pers fizica. schimb numai si numai cu auto diesel inm bg sau ro astept oferte id-dragostuning tel 0765114884 |
Re: BMW E36 320i, full
3 Attachment(s)
poze recente...masina are si bara Mtechnik fata
variante tot cu bmw diesel,golf 3 diesel,vento diesel,vectra A diesel |
Re: BMW E36 320i, full
Extrafull chiar .... A/C la buton, doua geamuri si fotolii de piele ....
|
Re: BMW E36 320i, full
Quote:
o adevarata masina de curse;) 150 horsi pauar frumosi |
Re: BMW E36 320i, full
masina se vine doar cash fara nici o combinatie pe suma de 1500 europeni!
|
Re: BMW E36 320i, full
1500euro discutabil
|
Re: BMW E36 320i, full
sus cu ea...pisica buna la bani putini...am uitat sa mentionez ca are si autoblocant de fabrica 3,45
|
Re: BMW E36 320i, full
AVETI GRIJA CU INDIVIDUL DEOARECE ESTE TEPAR!! Masina nu este nici pe departe cu ceea ce seamana in poze, a fost lovita in bot si revopsita extrem de prost, capota si aripile nu mai stau la linie, grila din fata este din 3 bucati, nu mai are volanul din poze, nici nuca de la schimbator, scaunul soferului este lipit cu banda pt ca este rupt, nu are radiatorul de clima si nici electroventilatorul, deci nu se pune problema ca ar fi functionala clima, in motor a fost umblat, nu mai are carenajele la roti, nu ii merge ABS-ul, senzorii de la placutele de frana sunt aprinsi, proiectoare nu mai are, bara din spate nu este vopsita, pragurile nu sunt vopsite, autoblocant nu are si altele!! M-a pus sa vin degeaba de la Craiova ca masina e impecabila, asa ca MARE GRIJA potentialului cumparator!
|
Re: BMW E36 320i, full
Quote:
nu stiu cat de adevarat este cu ce ai enumerat mai sus ca eu nu am mai vazut masina live din vara deci nu pot sa te contrazic. Iar masina are blocant. azi dupa ce m-ai sunat..i-am dat nr omului te-a sunat si voi ati stabilit ce ati stabilit...tu nici macar nu ai vb cu mine la tel dar sa ne vedem.Chiar l-am sunat acum pe baiat si l-am chemat maine sa vad ce *** este cu masina aia si o sa postez starea actuala. Repet eu am scris in anunt ceea ce mi-a spus omul la telefon ca are.Deci e cam aiurea sa ma faci pe mine tzepar. Daca aceea era masina mea fii sigur ca scriam absolut tot ce are si ce nu are. Sincer imi pare rau k aud asta si tot sincer iti spun ca eu nu am vazut masina din vara si chiar am luat de bun ceea ce mi-a spus proprietarul despre ea TELEFONIC. Am patit si eu acelasi lucru chiar acum 1 luna de am fost pana la focsani apoi la pitesti sa vad 2 masini si de fapt erau 2 gunoaie. Chiar rog un moderator sa inchida acest anunt! |
Re: BMW E36 320i, full
Quote:
0762 970 774 este numarul asa-zisului proprietar al acestei "foste masini", ca, in momentul de fata, nu mai arata a masina |
Re: BMW E36 320i, full
ieri seara am fost si am vazut masina... pot confirma ca aia e starea..si proprietaru exact aceleasi gesturi le facea...
despre alex pot spune si confirma ca nu face lucruri din astea..am cumparat de la alex multe lucruri si totul a fost perfect..exact in starea care mi a spus... masinile care le-a avut le-am vazut personal si erau tzipla.. ma deranjeaza faptul k mai sunt si oameni care mint si mai fac si pe altii de ras degeaba... |
Re: BMW E36 320i, full
Masina afost lovita.E diferenta mare fata de primele poze.Nu trebuie sa fi specialist sa vezi asta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning