![]() |
Vand PSP,PS2,PDA
Vand PSP 2004 slim folosit maxim 1 zi!Am la el:Card 4 gb,USB,HUSA,Laveta de sters ecranul,casti,incarcator si cutie.Pret 500 ron negociabil.
Vand PS2 slim folosit la fel o zi.Am la el:Card 8 mb,1 joystick,1 joc Killzone etc celelalte.Nemodat....Pret 300 ron Vand PDA toshiba e350 folosit.Am la el card 256 mb,si toate cele.Pret 290 neg. Accept schimburi!pentru mai multe poze adaugati id-ul in lista voastra de messenger! Contact-id:plastyy |
Re: Vand PSP,PS2,PDA
3 Attachment(s)
UP....Schimb PS2 cu un volan sau cu un telefon!!!
|
Re: Vand PSP,PS2,PDA
UP.Accept schimburi!
|
Re: Vand PSP,PS2,PDA
2 Attachment(s)
Sal, te intereseaza unul din astea la schimb?
(ps2 m-ar interesa) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:03. |
- Copyright 2026 4Tuning