Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   VAND BORBET A (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/220962-vand-borbet.html)

GiGiCarbiT 16-11-10 16:04

VAND BORBET A
 
2 Attachment(s)
Vand Borbet A

16" 7,5 J Incaltate Stare Buna!Nelovite Nesudate!!CAPACE ORIGINALE

pret: 200 euro Usor Neg!Accept si Unele combinatii...pret comb.250e fix

GiGiCarbiT 17-11-10 09:38

Re: VAND BORBET A
 
Dragos-Ploiesti

0721393846

Chychy 17-11-10 09:48

Re: VAND BORBET A
 
schimbi cu jante ATF pe 16 7,5j 5x120?

GiGiCarbiT 17-11-10 09:53

Re: VAND BORBET A
 
nu variante 4x100

GiGiCarbiT 18-11-10 09:20

Re: VAND BORBET A
 
Valabil!

BlueAngel 18-11-10 14:54

Re: VAND BORBET A
 
1 Attachment(s)
cu jante 4x108 ? au si gume

GiGiCarbiT 18-11-10 20:14

Re: VAND BORBET A
 
scrie clar mai sus variante cu 4x100

PREFERABIL CASH la pretul NEGOCIABIL de la inceputul postului!multumesc

cobbo 19-11-10 13:32

Re: VAND BORBET A
 
Schimb cu Borbet 4x100 cu gume ?https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...auciucuri.html

GiGiCarbiT 19-11-10 15:08

Re: VAND BORBET A
 
ai pm

LuciE36 20-11-10 16:11

Re: VAND BORBET A
 
1 Attachment(s)
schimbi cu brock pe 15..4x100?

GiGiCarbiT 20-11-10 18:48

Re: VAND BORBET A
 
mar interesa sunt simpatice....dami pm cu o varianta de schimb...cum ai vrea sa facEm!Pana atunci pret unic in lei 700 !!!!URGENT

signum54 20-11-10 23:20

Re: VAND BORBET A
 
merg si pe o pisika e 36 ?

GiGiCarbiT 21-11-10 10:04

Re: VAND BORBET A
 
din pacate nu merg pe pisica

LuciE36 21-11-10 22:31

Re: VAND BORBET A
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 3829118)
mar interesa sunt simpatice....dami pm cu o varianta de schimb...cum ai vrea sa facEm!Pana atunci pret unic in lei 700 !!!!URGENT

intra pe id`ul meu sa vedem cum facem Dulciku2003

GiGiCarbiT 22-11-10 10:35

Re: VAND BORBET A
 
am achizitionat alte jante...deci ramanem pe variante numai cu Cash!


All times are GMT +2. The time now is 22:22.

- Copyright 2026 4Tuning