![]() |
Cumpar BMW E30 ....
Va rog frumos nu veniti cu oferte dale de 6-7 mi de euro ... ca nu valoreaza niciodata un urs atat ...
Intre 1800 - 4000 EURO . Astept oferte ... Mersii !!! |
Re: Cumpar BMW E30 ....
salut daca te intereseaza uite ursu meu.
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...e30-318-a.html 0762 755 945 sau Vulturica2004(id mess) |
Re: Cumpar BMW E30 ....
|
Re: Cumpar BMW E30 ....
|
Re: Cumpar BMW E30 ....
Mersi forte mult dar am gasit ce cautam ...
Va multumesc inca o data pentru ofertele voastre .. Stima !!! |
Re: Cumpar BMW E30 ....
lasa un nr de telefon ;)
|
Re: Cumpar BMW E30 ....
Cine ... eu ? (sa las nr.)
|
Re: Cumpar BMW E30 ....
pai ....
k sa luam legatura sa vezi masina !! daca esti interesat |
Re: Cumpar BMW E30 ....
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning