Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Tuning show la Plopeni co-organizat de Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2203-tuning-show-plopeni-co-organizat-midnight-racers.html)

Lucian 21-10-04 01:02

Tuning show la Plopeni co-organizat de Midnight Racers
 
Primaria Plopeni, Casa de Cultura Plopeni si Midnight Racers organizeaza sambata 23 octombrie incepand cu ora 12.00 la Plopeni un tuning show si nu numai. Va fi si o cursa contra cronometru de jaloane , cel mai aplaudat burn-out , cea mai aplaudata serie de cerculetze si multe alte surprize ! Toata lumea este invitata fara restrictii de apartenenta (la un grup sau nu) , sunt permise orice materiale promotionale . Va asteptam intr-un numar cat mai mare !

COObra 21-10-04 08:13

Te rog sa pui si o harta sau ceva cu indrumari rutiere, distanta, etc.
Eu personal habarnam unde e Plopeni, si cred ca mai sunt si altii ca mine.
Multumesc.

shadow 21-10-04 10:47

De acord cu COObra. Nici eu nu stiu unde e!!!

RoSonic 21-10-04 12:44

1 Attachment(s)
:arrow:

[T3m]b3|| 21-10-04 15:13

Discutzii despre aceasta ji acy : https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=3370

EvLSant0S 22-10-04 09:32

s-ar putea sa , 90% sanse , ca 4SS , sa va pregateasca ditai surpriza ptr sambata :D :) sa vedem daca ne ajuta Dumnezeu :D

[T3m]b3|| 22-10-04 09:43

DOAMNE AJUTA !
Sper k surpriza asta e da bine...! :P :mrgreen:

tng 22-10-04 18:55

EvLSant0S poti da cateva detalii despre surpriza.stiu ca daca ai spune n-ar mai fi surpriza ,dar s curios..:P
Si yo cred ca vin in proportie de 90%

luca 22-10-04 19:02

AfterDark va fi acolo. 8)

Bogdan_16v 22-10-04 21:30

Daca ar pune detalii despre surpriza, n-ar mai fi surpriza, nu?

tng 23-10-04 14:45

cum a fost?yo n-am mai putut ajunge pt ca am avut probleme..n-am avut cu cine sa vin(masina) :(

RoSonic 23-10-04 19:20

Au aratat un mic reportaj la stirile de la Prima... si mi s-a parut o mare caterinca faptul ca au tot insistat pe ideea ca \"Pasionatii de cai putere s-au intalnit pentru prima oara in cadru legal/la o cursa legala\" :lol: :lol: ... asta ori e prostie ori intoxicare :!: (ca si ei au mai prezentat reportaje de la cursele realizate in trecut)

EvLSant0S 23-10-04 19:51

Mii de scuze , n-a fost sa fie , cert e ca ne-am sau ... s-au chinuit mult ptr chestia asta , insa , nu ne-am descurcat cu timpul , de abia acum o ora au rezolvat ce era de rezolvat ca masina sa fie numai buna de cerce si burn-uri :( eu unul mor de ciuda ca nu s-a putut dar... asta e ... data viitoare :( d`abia astept sa vad filmele and all that... ca sa vad ce sanse ar fi avut... peace 2 u guys

ZoliaT 23-10-04 23:51

https://www.4tuning.ro/new/view_album...tRacers&page=1

galeria foto e evenimentului


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2026 4Tuning