![]() |
x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
te astept cumetre :)
|
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
oho... o sa fie interesant! :D
nenea Blazey... da' observ ca X5-ul lui matale e un fel de HotHatch din asta mare :D |
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
nu a fost edificator cand am dat-o data trecuta?
|
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
si eu te astept cumetrix...accept aceasta provocare...dar vreau sa fi tu la volanul bolidului!!!!!!!
|
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
Quote:
|
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
achim....esti paranoia...nu am luat-o decat ca atare so chill :)
toba....cand vrei tu :) pentru tine ma risc :) |
Re: x5 4.6iS vs Toba vere-brebul-meu :)
ah ok... soz... eram doar precaut... da' ai dreptate, am cam dat-o in paranoia :oops:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning