![]() |
alegere cd-player - sfaturi (Peugeot 306)
buna as dori sa achizitionez un cd-player pt masina. deocamdata doar player-ul si apoi cand mai intra ceva bani 2 boxe spate si 2 fata
as vrea ceva cam pana in 550-600 lei si nu stiu ce sa aleg intre alpine/pioneer/kenwood pana acuma mi-au placut acestea: http://www.****************/CDE-111RM - 550 lei http://www.****************/DEH-P4100SD - 540 lei http://www.****************/DEH-P3100UB - 455 lei http://www.****************/KDC-4047UA - 470 lei http://www.****************/KDC-4547UW - 580 lei dintre astea pe care m-il recomdati si de ce? si ce altceva imi recomandati pe langa aceste modele? Multumesc anticipat :) |
Re: alegere cd-player - sfaturi (Peugeot 306)
Eu cred ca modelul de la Alpine e foarte ok .... se aude mai bine decat orice alt model din zona asta de pret ...
Si Pioneer DEH-4100SD e ok dar cred ca nu se mai produce.... Daca mai urci in buget , poti sa mergi pe http://www.****************/DEH-4200SD |
Re: alegere cd-player - sfaturi (Peugeot 306)
Daca urc in buget ma gandesc mai mult la http://www.****************/KDC-W5047U
mie sincer imi plac foarte mult astea kenwood la design si lumea zice ca sunt bune. vreau sa stiu daca (si de ce) e mai bun alpine sau pioneer. |
Re: alegere cd-player - sfaturi (Peugeot 306)
parerile sunt impartite si subiective ...
Eu am avut pe masina personala Clarion si Alpine si eu zic ca Alpine suna mai bine .... am avut ocazia sa ascult si Pioneer de la entry la high end si Kenwood si Clarion si Alpine ... In acelasi buget sunetul este asemanator ... unele aparate au diferite functii in plus sau minus si desigur conteaza si designul .... Sub 600 ..... chiar si sub 700 ron eu zic ca Alpine CDE-111rm e cel mai bun ca si sunet .... alegerea iti apartine ;) |
Re: alegere cd-player - sfaturi (Peugeot 306)
mersi mult :D mai strang ceva bani si ori alpine 111rm ori kenwood 5047u
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning