Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/219514-e36.html)

PitziAerox 08-11-10 23:42

E36 -
 
3 Attachment(s)
vreau sa va prezint si eu prima mea masina un bmw e36 din 97 ..masina o visam de mic copil dar cu un motor mai mare ,ea fiind de 1,6 din cauza parintilor care m-au batut la cap stiti voi chestia cu viteza :-) ..masina am achizitionato din propriile economi fara ajutorul parintilor la varsta de 17 ani-18 fara 2 luni .. deocamdata nu am prea facut aproape nimica la ea dar dupa ce imi voi lua permisul voi incepe in forta .. astazi i-am facut si un cadou niste jante keskin kt2 pe 17 ..pe viitor vreau un kit m , suspensie sport si probabil mai tarziu un motor mai mare .. cam atata deocamdata , astept sfaturile voastre cam ce ias mai putea face dar sa o pastrez cat mai clean .

P@tic_sefu 08-11-10 23:52

Re: e36
 
bine ai venit..arata f bine masina si pt inceput e f bun 1.6.....spor la modificari :twisted:

Maniak22 09-11-10 00:20

Re: e36
 
Super!!! baga poze si cu interiorul

PitziAerox 09-11-10 09:19

Re: E36 -
 
ms de aprecieri, o sa pun poze si cu interiorul.. masina are geamuri electrice ,trapa electrica,oglinzi electrice,airbaguri,dublu climatronic .. apropo miam luat si distantiere fata de 5 spate de 10 si am nevoie de inca un rand de prezoane adica 25 .. aveti idee de unde le pot cumpara?

PitziAerox 09-11-10 22:21

Re: E36 -
 
3 Attachment(s)
niste poze si cu jantele deabea astept sa le vad sus

RoByNeT 09-11-10 22:39

Re: E36 -
 
Ai inceput bine cu rotile alea :D Spor la treaba si asteptam imbunatatirile.

liviu tex 09-11-10 22:41

Re: E36 -
 
Quote:

Originally Posted by PitziAerox (Post 3799355)
niste poze si cu jantele deabea astept sa le vad sus

senzatie sunt jantele!! frumoasa matza! ce j au jantele?

PitziAerox 10-11-10 13:46

Re: E36 -
 
nu stiu ce j au sincer.. o sa ma uit la ele azi si o sati spun.. imbunatatirile or sa vina incet inet sper sa iasa cum vreau eu ..ms de aprecieri ;)

Wilgax 10-11-10 15:00

Re: E36 -
 
Sa stapanesti sanatos masina.E frumoasa tare.Spor la tuning de calitate si de bun gust!

PitziAerox 10-11-10 15:51

Re: E36 -
 
tuning de calitate zic eu ca va primi .. cocalarie nu va fi in niciun caz .. acuma sa vad cu inscrisul.. m-am dus auma 2 saptamani la un birou de intermedieri cu actele si mia spus o tipa de acolo ca la 1300 ma costa inmatriculatul cu tot ce trebuie .. mi se pare exagerat de mult :rolleyes2 zilele astea o sa mai merg si in alte parti sa vad ce si cum.. am auzit si de varianta cu bulgaria dar nu prea mas incumeta.. voi ce ziceti ,ar merita pe bulgaria sau nu are rost sa ma complic?

RIcKO 10-11-10 15:53

Re: E36 -
 
nici nu e mult 1300 ...poate faci o depreciere si mai scade umpic .....sunt alti cu pisici cu taxe de 5000 ....ata e euro 2 .....

FED express 10-11-10 16:08

Re: E36 -
 
felicitari pentru achizitionarea acestui model:!:
o superba matza ce pot sa mai zic, culoare foarte frumoasa si niste jante de efect, abia astept sa o vad si eu incaltata cu ele:wink:
vad ca deja are bandouri///M, nu mai trebuie decat eleron, bari/praguri.parerea mea este ca ar da mai bine fara pleoapele alea pentru inceput.Apoi daca va veni bara fata de ///M, oiate pui un badboy look sau o lasi cat mai stock, ceea este si sfatul meu.O pisica clean, pe burta, jante si kit ///M, este intotdeauna o bijuterie:!:
cati mai multi km fara probleme si sa te bucuri de ea:!:

RIcKO 10-11-10 16:40

Re: E36 -
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3801117)
felicitari pentru achizitionarea acestui model:!:
o superba matza ce pot sa mai zic, culoare foarte frumoasa si niste jante de efect, abia astept sa o vad si eu incaltata cu ele:wink:
vad ca deja are bandouri///M, nu mai trebuie decat eleron, bari/praguri.parerea mea este ca ar da mai bine fara pleoapele alea pentru inceput.Apoi daca va veni bara fata de ///M, oiate pui un badboy look sau o lasi cat mai stock, ceea este si sfatul meu.O pisica clean, pe burta, jante si kit ///M, este intotdeauna o bijuterie:!:
cati mai multi km fara probleme si sa te bucuri de ea:!:

unde i-ai vazut bandourile de M ?...poate in casa ...ca pe masina nu sunt

Marian_nebunu 10-11-10 16:48

Re: E36 -
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3801117)
felicitari pentru achizitionarea acestui model:!:
o superba matza ce pot sa mai zic, culoare foarte frumoasa si niste jante de efect, abia astept sa o vad si eu incaltata cu ele:wink:
vad ca deja are bandouri///M, nu mai trebuie decat eleron, bari/praguri.parerea mea este ca ar da mai bine fara pleoapele alea pentru inceput.Apoi daca va veni bara fata de ///M, oiate pui un badboy look sau o lasi cat mai stock, ceea este si sfatul meu.O pisica clean, pe burta, jante si kit ///M, este intotdeauna o bijuterie:!:
cati mai multi km fara probleme si sa te bucuri de ea:!:

FED SFATUITORUL :D......LA DOAR 15 ANI NICI NU STII CUM ARATA UN BANDOU M ...SI DAI SFATURI !!!DUTE LA SCOALA ,INVATA ,IA CAPACITATEA,SI APOI POTI SCRIE PE 4TUNING !

FED express 10-11-10 16:54

Re: E36 -
 
atunci imi cer scuze, dar mi s-a parut ca am vazut sigla ///M pe bandoul din drapta:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning