![]() |
Cumpar 2 capace 15" BMW
In stare buna
|
Re: Cumpar 2 capace 15" BMW
Quote:
sunt impecabile(le-am dat jos de pe un e39)2mil |
Re: Cumpar 2 capace 15" BMW
Mai mult de 50RON nu dau pe capace, si imi trebe doar 2.. 10x anyway
|
Re: Cumpar 2 capace 15" BMW
iti dau 4 in bani astia nu mai stiu cat de bine arata dar poti sa vi sa le vezi provin de pe seria 5 e34
|
Re: Cumpar 2 capace 15" BMW
Pune niste poze te rog
|
Re: Cumpar 2 capace 15" BMW
1 Attachment(s)
salut frate am eu un set pe 15"si vreau 50 ron pe toate 4,ma stii si stii si unde stau,uite iti pun o poza,vb.......
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning