Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Maşina mea: Astra f (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/219130-masina-mea-astra.html)

simy_smq 07-11-10 14:52

Maşina mea: Astra f
 
9 Attachment(s)
Salutare tuturor, sunt posesor al uni astra f si m-am gandit sa vi-o prezint si voua mai intai vi-o descriu in mare parte: an fabricatie 1994 motor 1.4cnz ca dotari e cam slabut decat trapa si servodirectie. Am masina de aproximativ 1an si jumate sunt foarte multumit de ea. Astept parerile voastre despre masina bune rele le accept:!: In tot accest timp nu am stat degeaba si am schimbat la masina: jante aliaj r15 cu anvelope 195 50 15, suspensie sport fata, pleoape kamei, folie omologata, toba sport, mp3 sony, boxe spate jbl. CAteva poze cu masina:shock: Planuri de viitor bara fata/spate gsi eleronul spate gsi al am trebuie vopsit culoare masinii si montat:-) semnale fata alble cam atat va salut!

simy_smq 12-11-10 21:13

Re: Maşina mea: Astra f
 
2 Attachment(s)
Va salut:D am si eu o intrebare exista cumva eleron astra gsi hella?:rolleyes2

alex.p7m 13-11-10 00:21

Re: Maşina mea: Astra f
 
frumusik asta a ta ... e cu potential :>

detin si eu 1 :> arunca un ochii la semnatura

yulika 13-11-10 19:43

Re: Maşina mea: Astra f
 
da destul d bine cu jantele alea ... si cred k suna grav toba 8) ..
un sfat .... daca imi permiti .. vopseste bandourile cu negru sau chiar la nuanta masinii .... cred k ar da mai bine :rolleyes2

ghiszmo 13-11-10 20:58

Re: Maşina mea: Astra f
 
frumoasa foc masinuta!

simy_smq 14-11-10 13:24

Re: Maşina mea: Astra f
 
4 Attachment(s)
Salutare:D Azi masina a primit un mik bonus de fidelitate:shock:

B 88 URS 15-11-10 19:24

Re: Maşina mea: Astra f
 
Frumaoasa masinuta, sa o stapanesti sanatos, am si eu una la fel, tto c14nz '94, dar fara servo si trapa :D

Iar intalnirea F-urilor este in fiecare luna, ultima duminica a lunii respective incepand cu orele 18/19 :)

Alex4u 16-11-10 11:34

Re: Maşina mea: Astra f
 
frumoasa maxim...sa o stapanesti sanatos si fara incidente...mai ales culoarea e bomba:D

simy_smq 16-11-10 17:18

Re: Maşina mea: Astra f
 
Mersi mult pentru aprecieri baieti:D

idm_vw 19-11-10 14:03

Re: Maşina mea: Astra f
 
frumusik ,o masina cu prezenta! ;)

sias 19-11-10 16:18

Re: Maşina mea: Astra f
 
frumoasa masina... vad ca esti din bucuresti, poate vi pe 30 duminica in constitutiei la intalnirea posesorilor de F .. sa vedem si noi masina pe viu :) bafta sa ai grija de ea

Kahn 19-11-10 23:21

Re: Maşina mea: Astra f
 
28, bre! Poate dau si eu o fuga pe la voi

Si mie imi place masina, iar jantele dau f bine! Sa o stapanesti sanatos!

sias 20-11-10 09:30

Re: Maşina mea: Astra f
 
Quote:

Originally Posted by Kahn (Post 3827210)
28, bre! Poate dau si eu o fuga pe la voi

Si mie imi place masina, iar jantele dau f bine! Sa o stapanesti sanatos!

da da...scuzele mele 28 :) sau sa tii cont doar ultima duminica din fiecare luna :D

khan...tu ai astra G :))) dar poti sa vii nu e nici o regula te primim :)))(nu o lua in nume de rau glumesc)

Kahn 20-11-10 14:53

Re: Maşina mea: Astra f
 
Bine, bine, atunci hai pe la o intanlire la clubopel, sa nu mai fiu in plus:D:D:D

PoToS 14-12-10 23:14

Re: Maşina mea: Astra f
 
salut
scuze daca ma bag aiurea:) dar as vrea sa-ti fac niste sugestii...cat de cat ieftine:) ca tot e criza:P
ai putea sa scoti bandourile de pe portiere..aripi..ele sunt lipite..dar ai rispul sa gasesti putina rugina sub ele.. folia de pe triple..hmm..nu ti-ar placea mai mult niste triple de gsi ? sunt putin fumurii din fabrica:)
barile ar da bine cred eu..dupa parerea mea vopsit la culoarea masinii asta pana faci rost de kit`ul de gsi :)
-poti sa o lasi chiar si mai jos de atata ..cel putin de spate..


All times are GMT +2. The time now is 17:44.

- Copyright 2024 4Tuning