Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   Vand diverse (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/218798-vand-diverse.html)

sp333dy83 05-11-10 13:58

Vand diverse
 
7 Attachment(s)
Se vand urmatoarele produse:

1.Radiocasetofon 4*15 w(Philips cred) de pe Logan,tehnic impecabil,aspectul il vedeti in foto.Se da impreuna cu codul de deblocare

Pret: 75 lei

2.O pereche de difuzoare ITT,17,5 cm diametru,putere 25 w/4 ohmi,nereparate,as putea spune in stare impecabila.Pt. aspect si detalii aveti foto.

Pret: 90 lei

3.O pereche de difuzoare JBL Gto 526e,13 cm diametru,2 cai,nereparate.Pt. aspect si detalii aveti foto.

Pret:90 lei

Contact:0767.039.471 sau pm

sp333dy83 09-11-10 08:54

Re: Vand diverse
 
Quote:

Originally Posted by sp333dy83 (Post 3787161)
Se vand urmatoarele produse:

1.Radiocasetofon 4*15 w(Philips cred) de pe Logan,tehnic impecabil,aspectul il vedeti in foto.Se da impreuna cu codul de deblocare

Pret: 75 lei

2.O pereche de difuzoare ITT,17,5 cm diametru,putere 25 w/4 ohmi,nereparate,as putea spune in stare impecabila.Pt. aspect si detalii aveti foto.

Pret: 90 lei

3.O pereche de difuzoare JBL Gto 526e,13 cm diametru,2 cai,nereparate.Pt. aspect si detalii aveti foto.

Pret:90 lei

Contact:0767.039.471 sau pm

:peace:up

sp333dy83 11-11-10 17:19

Re: Vand diverse
 
Preturi discutabile.Ma intereseaza si anumite schimburi.

sp333dy83 14-11-10 11:54

Re: Vand diverse
 
Difuzoarele ITT vandute.

sp333dy83 17-11-10 18:51

Re: Vand diverse
 
A mai ramas :

Radiocasetofon 4*15 w(Philips cred) de pe Logan,tehnic impecabil,aspectul il vedeti in foto.Se da impreuna cu codul de deblocare

Pret: 70 lei

sp333dy83 21-11-10 14:42

Re: Vand diverse
 
sus cu casetofonul

sp333dy83 24-11-10 17:45

Re: Vand diverse
 
Se poate inchide.Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning