![]() |
Bmw 327 - 1937
Asta e ultimul model facut de mine in 3D Studio Max, si randat cu Vray. E o masina mai veche BMW 327 - 1937, dar sper sa va placa. Cunosc pe cineva care o are desi e in stare mai proasta, dar vrea omu sa o refaca si eventual sa ii faca unele mici modificari
http://img.photobucket.com/albums/v4...2734double.jpg |
Re: Bmw 327 - 1937
frumos frumos!!
baga mai multe randari daca mai ai |
Re: Bmw 327 - 1937
foarte foarte misto... dak are masina in realitate .... eu zic k ar trebui sa o pastreze kt mai originala pt k e o masina clasik
|
Re: Bmw 327 - 1937
la fel ca si ad1, lucrezi foarte fin, si foarte precis. e atent lucrat
|
Re: Bmw 327 - 1937
Foarte frumoasa fara greseala :O
|
Re: Bmw 327 - 1937
extraordinara ... felicitari ...
|
Re: Bmw 327 - 1937
frumos randat!
|
Re: Bmw 327 - 1937
Aici e inca o randare, de fapt am schimbat putin culorile doar
http://img.photobucket.com/albums/v4...3275double.jpg legat de masina nu cred ca vrea sa modifice omu prea mult la ea, ramane de vazut ca doar e a lui. Dar apropo de asta, mai are inca 6 masini la fel de raritati iar cea mai scumpa a lui valoreaza sute de mii de euro, iar daca o pune la punct ajunge sus de tot la bani. As iubi si eu masinile de epoca daca m-ar imbogati si pe mine :D |
Re: Bmw 327 - 1937
pai da nu cred k le are pt a le vinde... legat de randare... cred k se potrivea mai bine beju la exterior cu interioru ;)
|
Re: Bmw 327 - 1937
Da, si mie imi place mai mult beju
Legat de vanzare, nu stiu. El zice ca a facut bani frumosi din asta, si ca e super rentabil. Acuma nu stiu daca ce mai are vrea sa vanda, sau le tine pt colectie. In fine, isi permite :D |
Re: Bmw 327 - 1937
in primul rand, ma lasa masca finetea randarii.
in al doilea rand , m-a impresionat nespus asemanarea intre modelul 3D si originalul ... nu vad nicio schimbare... bravo ! foarte frumos ! CONTINUA !!! SUCCES !!! |
Re: Bmw 327 - 1937
super tare masina felicitari
|
Re: Bmw 327 - 1937
Misto de tot imi place masina, materialele ti-au iesit marfa, si imi place calitatea randarii. O mik problema, poate nu stiu sigur, dar afisajul de la bord pare cam modern.
|
Re: Bmw 327 - 1937
Misto. Arata mai bine grena cu negru. Felicitari
|
Re: Bmw 327 - 1937
SUpERbA ... FELICITARI
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning