Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Animale de companie (https://forum.4tuning.ro/653-animale-companie.html)
-   -   Catelusii vostri (https://forum.4tuning.ro/653-animale-companie/218189-catelusii-vostri.html)

midnight_rider 03-10-10 14:36

Catelusii vostri
 
3 Attachment(s)
2 metisi de Teckel de 1 luna, fratiori, catelusa cu sosetele albe, suferinda de ADHD:lol: + catel lenes si pufos:-P

Pisicile mele au intrat in greva de 2 zile de cand am cateii:rolleyes2

Lucian_GXZ 13-10-10 15:11

Re: Ce animale de casa aveti?
 
9 Attachment(s)
Salutare la toata lumea vi-l prezint pe-al meu Amstaff - Seth, actualmente 14 luni, in poze ceva mai mic, ultima poza este si cea mai recenta... promit sa revin cu poze ceva mai noi.

Cartmaneu87 14-10-10 14:49

Re: Ce animale de casa aveti?
 
3 Attachment(s)
boschetarul meu :lol::lol::lol: are 11 luni il cheama max zis si bibi:lol::lol:

Lucian_GXZ 15-10-10 08:23

Re: Ce animale de casa aveti?
 
15 Attachment(s)
Salut, multumesc frumos.
Bineinteles ca mai toti trecatorii din necunostinta de cauza zic ca e pitbull.
In poza a doua avea vreo 2 saptamani. La sfarsit sunt si cateva poze cu parintii, in special cu ta-su. Apare si ma-sa in ultima poza, dar nu arata prea bine.. era exact dupa nastere si inca nu se refacuse. El a fost din a treia monta a ei, la fel de numeroasa ca si primele 2. Din prima monta au rezultat 11 pui, din a 2 monta 10 pui, si din a 3a, tot 11 pui. :) Neam mare...

rzt_ro 15-10-10 23:58

Re: Ce animale de casa aveti?
 
4 Attachment(s)
Brutus...un cane corso care zilele trecute a implinit un an si o mare speranta fotbalistica:lol:...o alternativa la caricaturile alea din nationala. Daca tot nu mai batem pe nimeni macar sa-i muscam de ...:D!!

B83RUP 18-10-10 10:48

Re: Ce animale de casa aveti?
 
6 Attachment(s)
hera-dog argentinian
acum are 12 luni si 42kg :oops:

DTH 18-10-10 17:39

Re: Ce animale de casa aveti?
 
6 Attachment(s)
Sufleţelul meu scump şi dulce Bruno

Are 9 anişori şi 2 săptămâni , l-am luat când eram în generală dar nu mai ştiu ce clasă ...îmi aduc aminte că am fost în excursie cu şcoala în Moldova şi când ne-am cazat la cabana respectivă ....am văzut că aveau o crescătorie de câini ...erau mai multe rase ...dar eu mi-am ales puiuţul şi nu am vrut să plec de acolo fără el ... ( nici nu plecam )

A avut nişte părinţi frumoşi foc ...originali pedigree , din păcate a primit mama un telefon acum 2 ani şi mămica lui a murit de tătic nu ştiu nimic , oricum aş vrea să-i mai iau un frăţior


În ultima poză ( din păcate nu am mai multe ) dar o să-i fac ...este Blackie , fetiţa asta mică are 17 anişori şi se menţine bine încă foarte vioaie , ascultătoare şi deşteaptă ....ce îi zici aia face

Vioar 21-10-10 18:31

Re: Ce animale de casa aveti?
 
6 Attachment(s)
@b83rup este foarte frumos sa il stapanesti sanatos.

Si sa ma laud si eu cu fiarele mele.

cristi_407 23-10-10 21:00

Re: Ce animale de casa aveti?
 
4 Attachment(s)
Ceva poze.. :D mai funny

bogdan 28-10-10 11:08

Re: Ce animale de casa aveti?
 
2 Attachment(s)
frumos topic revin si eu cu cei doi baieti ai mei cel mare Ice (alb are 9 ani) iar cel mic 2 saptamani inca se imprietenesc :) inca nu-l las sa-l linga de aia sta asa pe pozitie ca-l plesnesc cand pune botul pe el :)

Lucian_GXZ 01-11-10 11:38

Re: Ce animale de casa aveti?
 
2 Attachment(s)
Si 2 poze cu seth, facute ieri in parc :)

rorschach 03-11-10 10:21

Re: Ce animale de casa aveti?
 
3 Attachment(s)
red nose

Hondarul 08-11-10 13:39

Re: Cainii vostri
 
Nu-i al meu, dar e amuzant rau.

https://www.youtube.com/watch?v=16CK7...layer_embedded

vacaroz 08-11-10 20:10

Re: Ce animale de casa aveti?
 
Quote:

Originally Posted by rzt_ro (Post 3786301)
Brutus...un cane corso care zilele trecute a implinit un an si o mare speranta fotbalistica:lol:...o alternativa la caricaturile alea din nationala. Daca tot nu mai batem pe nimeni macar sa-i muscam de ...:D!!

frumos nazdravanul. au inceput sa fie cam rari la noi cane corsa. dar observ ca are ceva probleme cu picioarele? a avut vreo deficienta de calciu?

DiavoLLo 09-11-10 14:15

Re: Cainii vostri
 
1 Attachment(s)
O cheama Bella si are aproape 7 anisori :)


All times are GMT +2. The time now is 12:15.

- Copyright 2024 4Tuning