Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

LuciE36 02-11-10 09:07

E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
ma`m gandit si eu intr`un final sa imi prezint ursuletzul este vorva de un e30 Din 1983 1.8i care la`m achzitionat acum o luna... masina este in stare buna de functioanare si usor usor vreau sa ii fac cateva modificari...astept propuneri sfaturi...
voi pune cateva poze...

racu` 02-11-10 09:10

Re: Bmw e30 CT-87-GMA
 
spor la treaba cu ursu si hai cu el ca trebuie sa vada lumea ca poate si batranelu sa faca cercuri...:)

LuciE36 02-11-10 09:14

Re: Bmw e30 CT-87-GMA
 
dap asa este... astazi sau maine il duc sa primeasca si el un nou look..o vospitorie totala si putin pe la tinichigerie...;)

daffy duck™ 02-11-10 15:17

Re: E30 - CT-87-GMA
 
bafta cu masina !!!!!!!!!!

iti dau eu combinatia perfecta : 2.5 12v + table = drift

ady_viteza 02-11-10 16:11

Re: E30 - CT-87-GMA
 
La anii lui ar trebui sa incepi cu tinichigerie cap coada....si de acolo poti sa te gandesti mai departe la motor...suspensii...etc
Bafta cu el in continuare:D

V1RuS 02-11-10 18:10

Re: E30 - CT-87-GMA
 
mergi tot pe albastru...sau ii dai alta culoare?succes

LuciE36 02-11-10 20:11

Re: E30 - CT-87-GMA
 
nu necesita tinichigerie totala....ma`m uitat atent la el...doar prin unele locuri ca a mai fost facut de fostul proprietar.... tot la culoarea albastra o sa raman dar ma gandeam la albastru metalizat....

LuciE36 02-11-10 20:16

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
azi am dus masina la servis...sau apucat baeitzii de ea...
sa pun si cateva poze

LuciE36 02-11-10 20:22

Re: E30 - CT-87-GMA
 
daffy in leg cu motorul cred ca iarna asta o sa ramana asta...in vara vedem cu motorul.. ;) :P

Wacky Racers 02-11-10 20:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Ai pornit pe un drum foarte lung! Iti doresc mult succes!

LuciE36 02-11-10 20:38

Re: E30 - CT-87-GMA
 
ms la fel

b31rmy 02-11-10 20:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Hai bidepa cu ursu ca nu se mai poate frate :))

LuciE36 02-11-10 21:10

Re: E30 - CT-87-GMA
 
da frate...usor usor....trebuie sa iasa ceva :D

b31rmy 02-11-10 21:21

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
Si cateva poze mai recente ..

LuciE36 02-11-10 21:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
am uitat sa scriu ca masina a primit si un set de praguri.....ce spuneti dau bine ?


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning