![]() |
E30 - CT-87-GMA
4 Attachment(s)
ma`m gandit si eu intr`un final sa imi prezint ursuletzul este vorva de un e30 Din 1983 1.8i care la`m achzitionat acum o luna... masina este in stare buna de functioanare si usor usor vreau sa ii fac cateva modificari...astept propuneri sfaturi...
voi pune cateva poze... |
Re: Bmw e30 CT-87-GMA
spor la treaba cu ursu si hai cu el ca trebuie sa vada lumea ca poate si batranelu sa faca cercuri...:)
|
Re: Bmw e30 CT-87-GMA
dap asa este... astazi sau maine il duc sa primeasca si el un nou look..o vospitorie totala si putin pe la tinichigerie...;)
|
Re: E30 - CT-87-GMA
bafta cu masina !!!!!!!!!!
iti dau eu combinatia perfecta : 2.5 12v + table = drift |
Re: E30 - CT-87-GMA
La anii lui ar trebui sa incepi cu tinichigerie cap coada....si de acolo poti sa te gandesti mai departe la motor...suspensii...etc
Bafta cu el in continuare:D |
Re: E30 - CT-87-GMA
mergi tot pe albastru...sau ii dai alta culoare?succes
|
Re: E30 - CT-87-GMA
nu necesita tinichigerie totala....ma`m uitat atent la el...doar prin unele locuri ca a mai fost facut de fostul proprietar.... tot la culoarea albastra o sa raman dar ma gandeam la albastru metalizat....
|
Re: E30 - CT-87-GMA
3 Attachment(s)
azi am dus masina la servis...sau apucat baeitzii de ea...
sa pun si cateva poze |
Re: E30 - CT-87-GMA
daffy in leg cu motorul cred ca iarna asta o sa ramana asta...in vara vedem cu motorul.. ;) :P
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Ai pornit pe un drum foarte lung! Iti doresc mult succes!
|
Re: E30 - CT-87-GMA
ms la fel
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Hai bidepa cu ursu ca nu se mai poate frate :))
|
Re: E30 - CT-87-GMA
da frate...usor usor....trebuie sa iasa ceva :D
|
Re: E30 - CT-87-GMA
5 Attachment(s)
Si cateva poze mai recente ..
|
Re: E30 - CT-87-GMA
am uitat sa scriu ca masina a primit si un set de praguri.....ce spuneti dau bine ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning