Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

2010 31-10-10 15:06

Brichete si soldatei
 
8 Attachment(s)
De ceva vreme ma chinui sa colectionez brichete..mai nou si soldatei..

FED express 31-10-10 16:14

Re: Brichete si soldatei
 
oooooo...:clap:
ma bucur ca ai inceput in sfarsit sa le arati si celorlalti colectia ta de brichete...ca ai cateva.
foarte tare
de soldatei chiar nu stiam, bravo prietene.Imi plac mult:!:

mikkado 03-11-10 10:38

Re: Brichete si soldatei
 
Tare colectia de soldatei, sunt din plastic sau plumb ?

2010 03-11-10 13:28

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3772687)
oooooo...:clap:
ma bucur ca ai inceput in sfarsit sa le arati si celorlalti colectia ta de brichete...ca ai cateva.
foarte tare
de soldatei chiar nu stiam, bravo prietene.Imi plac mult:!:

Multumesc Emi:!:
Quote:

Originally Posted by mikkado (Post 3780996)
Tare colectia de soldatei, sunt din plastic sau plumb ?

Cred ca din plumb, multumesc Marius:!:

topser 07-11-10 14:09

Re: Brichete si soldatei
 
iti poti da seama ft usor daca sunt din plumb sau nu , dupa greutatea lor...:lol:

2010 07-11-10 16:31

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 3792053)
iti poti da seama ft usor daca sunt din plumb sau nu , dupa greutatea lor...:lol:

Da man fiind foarte grei cu siguranta sunt din plumb

2010 09-11-10 12:08

Re: Brichete si soldatei
 
8 Attachment(s)
Adaug 3 brichete si ceva amintiri din copilarie..

2010 10-11-10 13:07

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Adaug ceva figurine cumparate azi..

FED express 11-11-10 15:16

Re: Brichete si soldatei
 
tare sperietoarea aia de ciori:lol::lol:
vad ca se inmulteste colectia...:D

2010 14-11-10 16:31

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3803813)
tare sperietoarea aia de ciori:lol::lol:
vad ca se inmulteste colectia...:D

Mersik Emi..azi am fost la targul de antichitati si am pus mana pe inca o bricheta frumoasa:!:

FED express 15-11-10 19:21

Re: Brichete si soldatei
 
ai fost la vanatoare, imi place.Foarte aurita, si se vede ca e veche, frumos man, bravo:!:

2010 17-11-10 04:43

Re: Brichete si soldatei
 
Multumesc Emi, nici nu am stat pe ganduri cand am vazut-o..

DTH 18-11-10 23:13

Re: Brichete si soldatei
 
Multe modele de brichete foarte interesante , ultima achiziţionată e cireaşa de pe tort ...chiar că nu am mai văzut model ca ăsta :)

2010 19-11-10 07:52

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3824436)
Multe modele de brichete foarte interesante , ultima achiziţionată e cireaşa de pe tort ...chiar că nu am mai văzut model ca ăsta :)

Multumesc foarte mult Claudia:!:

2010 21-11-10 21:32

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Inca doua brichete..


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

- Copyright 2026 4Tuning