![]() |
probleme pomba de benzina E36
Daca nu se aude bazaitul cand dau contact in pomba de benzina trebuie sa merg la un electrician auto sau direct sa cumpar alta pompa?
|
Re: probleme pomba de benzina E36
Normal bazaitul ala trebuie sa se auda doar cand masina a stat mai mult timp (ex. dimineata). Daca suna tot timpul nu cred ca este un semn bun.
|
Re: probleme pomba de benzina E36
s-a rezolvat .Am schimbat pompa de benzina si a pornit la cheie + parca se infige si mai bien.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning