Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   probleme pomba de benzina E36 (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/217489-probleme-pomba-benzina-e36.html)

D@nny[ETA] 30-10-10 09:46

probleme pomba de benzina E36
 
Daca nu se aude bazaitul cand dau contact in pomba de benzina trebuie sa merg la un electrician auto sau direct sa cumpar alta pompa?

SM 88 VOX 31-10-10 10:05

Re: probleme pomba de benzina E36
 
Normal bazaitul ala trebuie sa se auda doar cand masina a stat mai mult timp (ex. dimineata). Daca suna tot timpul nu cred ca este un semn bun.

D@nny[ETA] 31-10-10 20:25

Re: probleme pomba de benzina E36
 
s-a rezolvat .Am schimbat pompa de benzina si a pornit la cheie + parca se infige si mai bien.


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning