Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand VW Vento (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/217381-vw-vento.html)

PitZy PTY 29-10-10 15:50

VW Vento
 
10 Attachment(s)
intr-o stare exceptionala,anul fabricatiei 1994,motor de 1.8(abs)benzina,rulaj 189.678km,foarte multi bani investiti in ea detali la telefon 0751163455 pret 2999euro(ofer la ea si suspensie normala in stare foarte buna)

DiavoLLo 29-10-10 23:53

Re: VW Vento
 
daca accepti variante iti ofer un a4 b5 inm ro 1.8t quattro 150cp si o dif din partea ta...

PitZy PTY 30-10-10 13:27

Re: VW Vento
 
Quote:

Originally Posted by DiavoLLo (Post 3768829)
daca accepti variante iti ofer un a4 b5 inm ro 1.8t quattro 150cp si o dif din partea ta...

un link ceva ce diferenta mai vrei si apoi raspunsul meu sunt in cautare de 1.8 turbo dar nu 4x4 acum depinde

PitZy PTY 01-11-10 11:28

Re: VW Vento
 
up....

PitZy PTY 02-11-10 13:17

Re: VW Vento
 
mai multe detali despre masina ...http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...p-9295074.html

PitZy PTY 05-11-10 11:06

Re: VW Vento
 
up 2800 euro exact cum este in poze

PitZy PTY 08-11-10 10:32

Re: VW Vento
 
de vanzare inca 8 zile ...sus...

PitZy PTY 09-11-10 13:06

Re: VW Vento
 
up...

PitZy PTY 30-11-10 12:04

Re: VW Vento
 
revine la vanzare la pretul de 3000euro + set roti 15" tabla cu cauciucuri noi de iarna

PitZy PTY 02-12-10 13:53

Re: VW Vento
 
up masina a primit suspensia stock

Fast_wheels 02-12-10 17:53

Re: VW Vento
 
Asta te intereseaza ? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...l-calibra.html

PitZy PTY 31-12-10 02:12

Re: VW Vento
 
nu, ms

01_DOX 31-12-10 06:36

Re: VW Vento
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-bmw-318i.html bmwul la schimb?

PitZy PTY 31-12-10 12:26

Re: VW Vento
 
frumos BMW dar nu e ce vreau eu,caut 1.8turbo sau diesel de preferinta masini VAG ofer diferenta

CaZu 31-12-10 12:33

Re: VW Vento
 
poate te coafeaza un schimb https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...3000-euro.html astept un raspuns pe PM ..

STIMA si Un 2011 plin de Fericire si sanatate


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning