![]() |
7 Attachment(s)
Am incepu cum se vede in prima poza era vai de mama ei .
Restul urmeaza sa vedeti ce se va intampla. Si mai am un mic service auto pe care trebuie sa-l ajustez :-) |
Re: Machete in lucru - DanyFCS
Frumos garajul,mai ai de lucru la el dar este ok.;)
|
Re: Machete in lucru - DanyFCS
ce scala e lambo-ul?
|
Re: Machete in lucru - DanyFCS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DanyFCS
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning