Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Cumpar azi statie Alpine (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/21719-cumpar-statie-alpine.html)

_DPG_ 09-08-06 08:23

Cumpar azi statie Alpine
 
Oferta valabila doar azi...cel tarziu maine, dupa care cumpar din magazin. Vreau ceva ieftin, astept oferte.

dodo-audio 09-08-06 12:56

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Esti culmea omule..tu nici macar nu stii ce vrei sa cumperi.
Spune macar pe ce difuzoare vrei sa o folosesti..sa stim macar sa iti recomandam o statie care sa se potriveasca ...Nu inteleg dc vrei neaparat Alpine....e o problema daca e de alta firma..?
Iar ieftin ce inseamna la tine? Eu ma gandesc la 500-800 euro pe statie......

TAZ 09-08-06 13:36

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Poate omu vrea sa ne zica ca isi cumpara statie! ;)
Felicitari si sa o stapanesti sanatos! :D

_DPG_ 09-08-06 14:42

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Vreau ptr subwoofer...orice Alpine nou vechi nu conteaza. Un MRP-T220 n-ar strica. Vreau Alpine ca mp3 si boxele sint tot Alpine.

_DPG_ 09-08-06 15:06

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
As mai vrea si Alpine MRP M350...e mono ptr subwoofer.

dj81bas 09-08-06 22:49

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
pai si ce inseamna la tine ieftin? cat oferi pe ele?

dj81bas 09-08-06 22:50

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
pai si ce inseamna la tine ieftin? cat oferi pe ele?

steaua23 09-08-06 23:19

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
daca e 3.5 in magazin ... o spera ca a o vinde cineva :)) la vreo 2 milioane de noua :)

_DPG_ 10-08-06 08:32

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Nu mah...dau si 3 mil pe ea, respectiv 4.5 pe M350. Doar ca la magazine nu gasesc, singura modalitate este comand online de la caraudioshop, ceea ce nu-mi convine (as vrea sa vad marfa inainte sa dau banu`).

steaua23 10-08-06 09:20

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
pai daca esti din bucuresti te duci si tu pe timisoara, langa mall la Marsis ca ei sunt dealeri alpine. Lasi un avans de vreo 20 roni si iti vine statia in maxim 2 zile. preturile sunt indentice cu cele de pe caraudioshop

_DPG_ 10-08-06 09:44

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Nu stiam. Care mall? Plaza?

steaua23 10-08-06 11:35

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
da ... cum vi dinspre razoare spre plaza ... treci de intersectia cu mall-ul si vezi ca e pe dreapta un magazin galben ... maris. vb acolo si o sa-ti aduce ce vrei tu din catalogul alpine in cateva zile. bafta

_DPG_ 10-08-06 12:21

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Mersi mult. Deci azi pana la ora 17 mai este valabila cererea mea, dupa care ma duc la Maris daca nu pica nimic aici.

dj81bas 10-08-06 15:20

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
Goooo Planet:D

mmneg 10-08-06 23:35

Re: Cumpar azi statie Alpine
 
mrd-m300 5 mil


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning