Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Hyundai (https://forum.4tuning.ro/125-masina-mea-hyundai.html)
-   -   Hyundai Tucson! (https://forum.4tuning.ro/125-masina-mea-hyundai/21707-hyundai-tucson.html)

dolb 08-08-06 23:15

Hyundai Tucson!
 
Ce parere aveti de Tucson CRDI la 140 CP se merita pretu? comfortu ? si-a luat tata si eu nu sunt de acord cu masina ! nu mi se pare un SUV adevarat :!:

geo2002 09-08-06 07:53

Re: Hyundai Tucson!
 
Pai la pretul care e eu zic ca e o afacere buna.Un SUV adevarat poti considera un Mitsubishi Pajero,Nissan Patrol sau o Toyota Landcruiser dar depasesc cu mult pretul unui Tucson

dolb 09-08-06 12:08

Re: Hyundai Tucson!
 
da..pretu e super ! dar dotarile in varianta full cam lasa de dorit! nu tu tempomat, nu tu comenzi pe volan, etc.

radutzu 09-08-06 13:49

Re: Hyundai Tucson!
 
Suv este si Land Rover si Touareg si BMW X5 etc etc. eu zic ca la pretul care este si dotarile care le are+motorul destul de puternic nu prea ai alte variante

dolb 09-08-06 14:22

Re: Hyundai Tucson!
 
cumva ai Hyundai Tucson de zici de dotari? stii macar ce dotari are varianta full ?

radutzu 09-08-06 14:40

Re: Hyundai Tucson!
 
eu am un hyundai getz, si cam shtiu ce dotari are tucsonuu fiindca si pe taikmiu il batea gandu la unu

dolb 09-08-06 14:41

Re: Hyundai Tucson!
 
pai la dotari e cam varza tucsonu! si opelu meu e mai "bogat" :D:D:D

Cosmin255 20-11-06 19:44

Re: Hyundai Tucson!
 
man mie mi se pare un pret corect . Nu ai ce masina sa iei care sa aiba aspect de SUV la banii astia . Poate preferi Fiat Panda:)
Serios mie unul imi place masinuta....isi merita banii....m-am uitat si peste lista de optionale

dolb 26-11-06 09:27

Re: Hyundai Tucson!
 
dap, corect isi merita toti banii ! si la motorul ala de 140 cp CRDI, concureaza serios cu X5-ul pt ca am fost la un prieten cu x5 si mi-a testat tucsonu si a zis ca se infige exact la fel ca a lui, doar ca masina lasa de dorit la capitolul dotari - slabut rau

peter 27-11-06 19:26

Re: Hyundai Tucson!
 
e full a ta? piele ? clima..pilot ....?sau nu are din astea ?

dolb 27-11-06 20:27

Re: Hyundai Tucson!
 
mah ei la firma mi-au zis ca e full fara piele ( da are clima are de toate ... pilot canci ca nah e hyundai ) are majoritatea dotarilor de la ei ( nu am vazut sa aiba optiune de pilot automat sau comenzi pe volan ) si d'aia zic e slaba.. SLABA !!

sponsoru 28-11-06 01:04

Re: Hyundai Tucson!
 
deci inseamna ca nu e full..exista si tucson cu piele tempomat si comenzi volan ;)...aia a fost tare amuzanta cu " se infige exact ca X5".. zboara puiule zboara...sa nu exageram..are un pret bun pt ce ofera..nu e nici x5 dar nici lada niva :-)

peter 28-11-06 20:46

Re: Hyundai Tucson!
 
asa e..eu pe santafe am piele,pilot,clima incalzire scaune...tot..

deci inseamna ca a ta nu e full...:roll:

dolb 28-11-06 21:13

Re: Hyundai Tucson!
 
santa fe ;) nu tucson .. si da se infige ca x5 ! dc ? uita-te la ce motor are x5-u ! eu cu opelu meu imi bat joc de bmw-uri si chiar si audi lejer !! ;) turbo face diferenta ;)

sponsoru 29-11-06 22:23

Re: Hyundai Tucson!
 
da sunt convins ca iti bati joc... la ce iti bati joc? la consum poate.. sper ca ai glumit doar in postul tau de mai sus..sincer asta sper ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:33.

- Copyright 2024 4Tuning