Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand 325CI E46 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/21699-vand-325ci-e46.html)

aR99bMw 08-08-06 20:51

Vand 325CI E46
 
5 Attachment(s)
Pret: 19,700 EURO An fabricatie: 2001 Carburant: Benzina
Rulaj: 118,000 km Capacitate: 2,494 cmc Putere: 192 CP
Locatie:ARAD Inmatriculata RO
Dotari:
CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
JANTE ALUMINIU M6 18`,XENON IN PROIECTOARE,FOLIE OMOLOGATA,SCAUNE SPORT ELECTRICE SI INCALZITE,NAVI,MAGAZIE 6CD,SISTEM PROFI SUNET,AUTOFOLD,COMENZI PE VOLAN,TEMPOMAT,DSC,SHADOW LINE,ANGEL EYES CCFL,ADUSA IN TARA IN MARTIE 2006, CARTE SERVICE.

mai are si senzori de ploaie,scaune cu memorie,PDC,si nu-mi vine acuma ce mai are....


mai multe poze aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.p...lbum&album=262

Pieton 08-08-06 23:21

Re: Vand 325CI E46
 
aR99bMw...:headache: vrei sa ne omori?:chillpill C mai urmeaza acu?:shock:

only_4dan 04-10-06 23:02

Re: Vand 325CI E46
 
lasa un nr de tel unde putem da de tine!:D

aR99bMw 04-10-06 23:13

Re: Vand 325CI E46
 
7 Attachment(s)
Asa arata acum, poze de azi:

RIEGER KIT ABS PLASTICK (950 euro) +gume noi care tre sa vin

pretzu masinii e 20k euro. deci e ok :lol:


tel: 0748 218 451

aR99bMw 15-10-06 17:02

Re: Vand 325CI E46
 
up:!: :!: :!: :!: :!:

Honorius 15-10-06 18:46

Re: Vand 325CI E46
 
te intereseaza si variante

aR99bMw 15-10-06 19:53

Re: Vand 325CI E46
 
doar daca ai un m3 din 2001 in sus...si iti mai dau io diferenta :D :D :D

teddy 16-10-06 03:35

Re: Vand 325CI E46
 
absolut superba.

RaZv 16-10-06 03:55

Re: Vand 325CI E46
 
Quote:

Originally Posted by teddy (Post 587099)
absolut superba.

Da' ce minti omu' mah?:-P

zGb 16-10-06 04:23

Re: Vand 325CI E46
 
razv masina lui e mai tare de aproximativ infinit ori decat fenomenul ala ce incerci sa-l vinzi tu + ca e si la un pret realist...

ar99bmw : bafta la vanzare si sorry de offtopic

RaZv 16-10-06 11:57

Re: Vand 325CI E46
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 587111)
razv masina lui e mai tare de aproximativ infinit ori decat fenomenul ala ce incerci sa-l vinzi tu + ca e si la un pret realist...

ar99bmw : bafta la vanzare si sorry de offtopic

Eu doar glumeam cu bunul meu prieten teddy, nu vad cu ce te-ai simtit tu ofensat. Masina asta nici n-are nevoie de complimente.
Nu cred ca tu esti realist cand faci o afirmatie ca cea de mai sus.
Sunt pur si simplu doua masini frumoase, cu o deosebire, una dintre ele e cabrio, deci normal ca e mai scumpa.
In speranta ca vei fii mai inspirat decat ai fost inainte de acest post, iti urez "bafta"!

zGb 16-10-06 12:04

Re: Vand 325CI E46
 
stiu ca un cabrio e mai scump dar nu cu 10 mii :P

in alta ordine de idei eu am spus ca fapt divers nu era ceva legat de postul tau sau al lui teddy...

RaZv 16-10-06 12:12

Re: Vand 325CI E46
 
Mai sunt si alte diferente si oricum, nu cer cu 10000 mai mult decat ar99bmw


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

- Copyright 2026 4Tuning