![]() |
Vand 325CI E46
5 Attachment(s)
Pret: 19,700 EURO An fabricatie: 2001 Carburant: Benzina
Rulaj: 118,000 km Capacitate: 2,494 cmc Putere: 192 CP Locatie:ARAD Inmatriculata RO Dotari: CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA; JANTE ALUMINIU M6 18`,XENON IN PROIECTOARE,FOLIE OMOLOGATA,SCAUNE SPORT ELECTRICE SI INCALZITE,NAVI,MAGAZIE 6CD,SISTEM PROFI SUNET,AUTOFOLD,COMENZI PE VOLAN,TEMPOMAT,DSC,SHADOW LINE,ANGEL EYES CCFL,ADUSA IN TARA IN MARTIE 2006, CARTE SERVICE. mai are si senzori de ploaie,scaune cu memorie,PDC,si nu-mi vine acuma ce mai are.... mai multe poze aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.p...lbum&album=262 |
Re: Vand 325CI E46
aR99bMw...:headache: vrei sa ne omori?:chillpill C mai urmeaza acu?:shock:
|
Re: Vand 325CI E46
lasa un nr de tel unde putem da de tine!:D
|
Re: Vand 325CI E46
7 Attachment(s)
Asa arata acum, poze de azi:
RIEGER KIT ABS PLASTICK (950 euro) +gume noi care tre sa vin pretzu masinii e 20k euro. deci e ok :lol: tel: 0748 218 451 |
Re: Vand 325CI E46
up:!: :!: :!: :!: :!:
|
Re: Vand 325CI E46
te intereseaza si variante
|
Re: Vand 325CI E46
doar daca ai un m3 din 2001 in sus...si iti mai dau io diferenta :D :D :D
|
Re: Vand 325CI E46
absolut superba.
|
Re: Vand 325CI E46
Quote:
|
Re: Vand 325CI E46
razv masina lui e mai tare de aproximativ infinit ori decat fenomenul ala ce incerci sa-l vinzi tu + ca e si la un pret realist...
ar99bmw : bafta la vanzare si sorry de offtopic |
Re: Vand 325CI E46
Quote:
Nu cred ca tu esti realist cand faci o afirmatie ca cea de mai sus. Sunt pur si simplu doua masini frumoase, cu o deosebire, una dintre ele e cabrio, deci normal ca e mai scumpa. In speranta ca vei fii mai inspirat decat ai fost inainte de acest post, iti urez "bafta"! |
Re: Vand 325CI E46
stiu ca un cabrio e mai scump dar nu cu 10 mii :P
in alta ordine de idei eu am spus ca fapt divers nu era ceva legat de postul tau sau al lui teddy... |
Re: Vand 325CI E46
Mai sunt si alte diferente si oricum, nu cer cu 10000 mai mult decat ar99bmw
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning