Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Cumpar piese e30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/216958-cumpar-piese-e30.html)

NightClubRacer 27-10-10 16:44

Cumpar piese e30
 
Cumpar pentru e30:
-arcuri sport fata, sa coboare cat mai mult.
-jante tabla sau aliaje ieftine max 3-4mil, gen bbs as vrea aliajele.
astept oferte aici sau pe pm.

marius_81 27-10-10 19:01

Re: Cumpar piese e30
 
Am arcuri rosi FK folosite 2000 km 100 ron ambele 0767.040.953

ovy78 27-10-10 19:45

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3762034)
Cumpar pentru e30:
-arcuri sport fata, sa coboare cat mai mult.
-jante tabla sau aliaje ieftine max 3-4mil, gen bbs as vrea aliajele.
astept oferte aici sau pe pm.

Salut,

janta tabla am eu pret 50 ron bucata mai am 3 buc

tel:0742486236

Seara buna,

turb0 27-10-10 22:04

Re: Cumpar piese e30
 
jante bbs pe 14'' originale de E30. cu tot cu cauciucuri de vara : 350 ron.

NightClubRacer 28-10-10 09:28

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by marius_81 (Post 3762457)
Am arcuri rosi FK folosite 2000 km 100 ron ambele 0767.040.953

azi te sun si poate le iau, daca nu maine sigur! bafta!

Quote:

Originally Posted by ovy78 (Post 3762580)
Salut,

janta tabla am eu pret 50 ron bucata mai am 3 buc

tel:0742486236

Seara buna,

prefer aliaje deocamdata...am primit niste table de la un prieten. merci

Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3763040)
jante bbs pe 14'' originale de E30. cu tot cu cauciucuri de vara : 350 ron.

sa vand niste table si vedem cum facem...sunt cele negre de pe ursu ala rosu pe care l-ai demzmebrat? ai vreun link cu ele?

turb0 28-10-10 09:52

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3763887)
azi te sun si poate le iau, daca nu maine sigur! bafta!


prefer aliaje deocamdata...am primit niste table de la un prieten. merci



sa vand niste table si vedem cum facem...sunt cele negre de pe ursu ala rosu pe care l-ai demzmebrat? ai vreun link cu ele?

alea sunt. nu am alte poze. sunt ok jantele.

NightClubRacer 29-10-10 09:45

Re: Cumpar piese e30
 
deocamdata am gasit cam tot ce vroiam, mai putin jantele ca numai sunt fonduri...merci!

turb0 cand e sa mai am ceva banutzi, te contactez...asta daca nu le dai. Numai bine!

turb0 29-10-10 10:26

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3766791)
deocamdata am gasit cam tot ce vroiam, mai putin jantele ca numai sunt fonduri...merci!

turb0 cand e sa mai am ceva banutzi, te contactez...asta daca nu le dai. Numai bine!

ti le tin, inca sunt pe caroseria aceea care nu s-a dat. cand va fi sa le vrei, ti le vand si caroseria o tai. ( am si capace la ele )
O zi faina.

Mihai.D.G. 29-10-10 11:23

Re: Cumpar piese e30
 
1 Attachment(s)
Salut!
Astea sunt jantele de care ti-am zis azi la 350 lei...poate le combini daca-ti plac. E pe "okazii".
P.S. Mult'am pentru roti. ;)

NightClubRacer 29-10-10 11:29

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by Mihai.D.G. (Post 3767049)
Salut!
Astea sunt jantele de care ti-am zis azi la 350 lei...poate le combini daca-ti plac. E pe "okazii".
P.S. Mult'am pentru roti. ;)

mersi, sa le stapanesti sanatos!

NightClubRacer 15-11-10 23:02

Re: Cumpar piese e30
 
cumpar cablu de acceleratie 323i din 84 :) astept oferte!

NightClubRacer 17-11-10 02:35

Re: Cumpar piese e30
 
chiar nu are nimeni...upz

turb0 17-11-10 09:49

Re: Cumpar piese e30
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...in-energy.html 300 ron.

NightClubRacer 17-11-10 11:07

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3819507)

am gasit mane in bucuresti...sory ca nu ti-am mai dat nici un semn, si eu le am la vanzare pe ale mele! bafta cu ele!

NightClubRacer 19-11-10 09:07

Re: Cumpar piese e30
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3815775)
cumpar cablu de acceleratie 323i din 84 :) astept oferte!

upz! :)


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning