Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Vand Ground Zero 30MK2! (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/216711-vand-ground-zero-30mk2.html)

cynegeticos 26-10-10 15:02

Vand Ground Zero 30MK2!
 
2 Attachment(s)
Vand Ground Zero 30 mk2, cumparat de aproximativ 1 an si 3-4 luni de nou, din care folosit maxim 6 luni!
Nu a fost niciodata abuzat!
Pret : 350 ron!

subwoofer in incinta bass reflex
diametru difuzor: 30 cm (GZTW 12MKČ)
putere difuzor: 400W RMS
impedanta 4 ohmi
volum incinta: 40 de litri
dimensiuni: 480 x 350 x 410/310 mm
grila de protectie inclusa

http://www.***********/car-sound/subw...0mk2-3747.html

Detalii de contact : 0723869093, Alin
[email protected]

cynegeticos 27-10-10 23:24

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Sus!
Subwoofer-ul este in stare impecabila!

cynegeticos 31-10-10 22:13

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Up!
350 ron!

cynegeticos 04-11-10 13:33

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Quote:

Originally Posted by cynegeticos (Post 3773821)
Up!
350 ron!

Up!
Fac si unele schimburi, dar in principal ma intereseaza cash!

cynegeticos 07-11-10 20:38

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Up!
350 ron

razvan_florin1990 07-11-10 22:32

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
ai drum prin bucuresti?

cynegeticos 08-11-10 07:04

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Quote:

Originally Posted by razvan_florin1990 (Post 3793410)
ai drum prin bucuresti?

Saptamana asta nu stiu sigur daca o sa am drum acolo, dar daca esti interesat putem sa ne intalnim undeva la jumatatea drumului pentru o proba...
Pentru mai multe detalii lasa-mi un mesaj privat sau da-mi un telefon!
0723869093

razvan_florin1990 08-11-10 20:56

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Quote:

Originally Posted by cynegeticos (Post 3793785)
Saptamana asta nu stiu sigur daca o sa am drum acolo, dar daca esti interesat putem sa ne intalnim undeva la jumatatea drumului pentru o proba...
Pentru mai multe detalii lasa-mi un mesaj privat sau da-mi un telefon!
0723869093

nu prea am nici o zi libera in urmatoarele 2 saptamani..daca veneai in bucuresti, gaseam o ora sa ii facem o proba. subwooferul e cu 2 bobine? p.s. ma intereseaza doar daca e cu 2.

b777kap 09-11-10 01:28

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
vrei un nokia e51 la schimb?

cynegeticos 09-11-10 12:44

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Quote:

Originally Posted by b777kap (Post 3796878)
vrei un nokia e51 la schimb?

Nu, multumesc de oferta!

b777kap 09-11-10 23:07

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
care este ultimul pret la care esti dispus sa il vinzi?

cynegeticos 09-11-10 23:30

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Quote:

Originally Posted by b777kap (Post 3799481)
care este ultimul pret la care esti dispus sa il vinzi?

Ai pm!

cynegeticos 11-11-10 22:10

Re: Vand Ground Zero 30MK2!
 
Vandut!
Multumesc de gazduire!


All times are GMT +2. The time now is 04:07.

- Copyright 2026 4Tuning