![]() |
Machete in lucru - Addy0611
Salut!!!
Sunt nou pe aici si detin 3 machete auto, as dori sa le modific putin dar nu prea am ideei,Va solicit ajutorul Eu din ce m-am gandit este sa le pun faruri, voi ce spuneti, am incercat pe o alta macheta dar dupa 10-15 min pierd din putere, cred ca se descarca repede bateria Detin urmatoarele machete Maserati Trofeo http://www.bburago.com/upload/immagi...o_bb.gif%27%3E Toyota Celica GT-S http://www.bburago.com/upload/immagi...x337_22089.jpg BMW M3 GT Cup http://www.bburago.com/upload/immagi...x337_22068.jpg VW-Golf-R32 http://www.minimodelcars.co.uk/80257...to-31290-p.jpg sper k am postat corect si astept raspunsurile voastre |
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
eu personal as incerca sa fac din Maserati Trofeo o varianta stock......Maserati 4200GT
|
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
ar fii o idee, dar mai astept cateva pareri
|
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
1. Nu prea ai postat cum trebuie, titlul topicului ar trebui sa fie "Machete in lucru..." Roaga un moderator sa il schimbe.
2. Limba romana e esentiala. Quote:
|
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
scuze pentru greselile de scriere
am folosit 2 leduri de bricheta cu 6 baterii tot de la brichete... |
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
3 Attachment(s)
am revenit cu cateva modificari la Toyota Celica
|
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
Poza sau schema ca sa ne intelegem. Alea doua leduri pot fi legate in serie, in paralel, bateriile la fel... Ca sa primesti raspunsuri utile detaliaza cat mai bine.
|
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
au fost puse in serie ledurile cat si bateriile, astazi am adus un suport de baterie Cr2450
la 4 leduri ajunge o baterie CR2450? |
Re: va rog sa ma ajutati si pe mine
Si ledurile mai traiesc?
|
da inca mai traiesc:D
alte idei? |
Re: Machete in lucru - Addy0611
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Addy0611
suspensia cum as putea sa o las mai jos? nu are arcuri ce trebuie sa-i fac? m-am gandit si eu la acest lucru dar nu stiu cum
|
Re: Machete in lucru - Addy0611
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Addy0611
din pacate nui maisto este de la bburago
|
6 Attachment(s)
am revenit cu cateva modificari la R32, l-am lasat mai jos cu ~2 mm si am pus 2 dungi albe
din ce as putea face 2 difuzoare pentru a le amplasa sus unde este marcat cu cifra 1 iar acolo jos unde este "incercuit" cu rosu as dori sa acopar dar nu am idee cu ce as putea acoperi am lasat garda mai jos si la BMW |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning