Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   USA: Masini & Show (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/21657-usa-masini-and-show.html)

fredtga 08-08-06 02:17

USA: Masini & Show
 
55 Attachment(s)
Asa cum Wobul a inceput un thread cu Irlanda, m-am gandit sa incep si eu unul pe acceasi tema, insa cu statele... banuiesc ca ceva lume ma mai tine minte de cand eram prin cj si aveam nova albastra TGA...

deci, here we go... un mic Mustang Meeting intr-o duminica la un atelier din apropiere... am reusit sa fac ceva poze si prin atelierul lor unde erau si alte masini in faza de proiect mai mult sau mai putin terminate...

CJ-01-WOB 08-08-06 02:22

Re: USA: Masini & Show
 
fred unde e masina ta acuma?
si io am facut si threadul cu SPania nu numai cu IRLANDA =))
in fine CUM e in STATE? .. oricum acolo vezi mult mai adevarate decat eu aici

am vaz azi un chevy corvette model veki gen stingray.. superb rosu
la mai mare si succes!
WOB

fredtga 08-08-06 02:42

Re: USA: Masini & Show
 
104 Attachment(s)
un alt weekend ... cateva strazi inchise, harmalaie, lume multa ... am zis sa ma opresc si eu sa vad ce e ... tot aproape de casa

enjoy... pacat ca n-aveam bateria de rezerva cu mine

CJ-01-WOB 08-08-06 02:47

Re: USA: Masini & Show
 
jur ca as putea sa imi donez niste organe pentru o masina ca alea !!
de exemplu aia mov .. sau aia cu vopsea mata <uau>

fredtga 08-08-06 03:21

Re: USA: Masini & Show
 
88 Attachment(s)
un show mai vechi in parcarea unui mall... majoritatea proprietearilor erau hispanici
putine mi-au placut... mute bateau spre kitch (prea multe dracii pe masinile alea)... insa oricum erau lucrate frumos si la linie

deci ...

fredtga 08-08-06 03:27

Re: USA: Masini & Show
 
20 Attachment(s)
in postul anterior s-a strecurat o poza cu un truck care nu era la showul respectiv ci la altul... in continuare cate poze de la showul respectiv plus cateva poze random de prin LA

sfigmo 08-08-06 07:44

Re: USA: Masini & Show
 
Freduuuuuuuuuuuuuuu' :)...welcome back :)

Cr1Sty_xxl 08-08-06 08:03

Re: USA: Masini & Show
 
as vrea din toate pozele alea..macar un shelby :oops: :lol: ;)

tekno 08-08-06 08:33

Re: USA: Masini & Show
 
Quote:

Originally Posted by fredtga
Asa cum Wobul a inceput un thread cu Irlanda, m-am gandit sa incep si eu unul pe acceasi tema, insa cu statele... banuiesc ca ceva lume ma mai tine minte de cand eram prin cj si aveam nova albastra TGA...

deci, here we go... un mic Mustang Meeting intr-o duminica la un atelier din apropiere... am reusit sa fac ceva poze si prin atelierul lor unde erau si alte masini in faza de proiect mai mult sau mai putin terminate...


aaaaaaaaaw, domnu fred, respecte
da' ce mai faci?

nice pics :D roadrunerru ala albastru e fenomenal... nu mas supara sa am unu :twisted:

Piry 08-08-06 09:58

auuuuuuuuuuuu ioooooooooooi inimaaaaaaaaaaaa shelbyyyyyyy cobraaaaaaaaa mustaaaaaaaaaaaaaannng
VREAU SI EUUUUUU

ai deci INCREDIBIL

alea 2 chrysler 300C le-am vazut pe discovery

1300Racing 08-08-06 18:45

Re: USA: Masini & Show
 
macar un rat-rod de as avea

Motor 08-08-06 23:47

Re: USA: Masini & Show
 
Bine ai revenit FRED!!!..... ce masini frumoase sunt pe afara .........nu ca la noi nu ar fi numa nu in asa hal

fredtga 09-08-06 00:25

Re: USA: Masini & Show
 
5 Attachment(s)
hehe nova ce-am avut-o am dat-o la un tip din timisoara... nu l-am intalnit niciodata ca am vandut masina prin telefon, eu fiind deja in state el apoi luand legatura cu parintii mei care aveau masina mea in garaj

astea-s ultimele poze ce le-am mai vazut cu masina mea; momentan nu mai stiu nimic de masina

sfigmo 09-08-06 08:19

Re: USA: Masini & Show
 
Cand apari in tara cu mazda tot iti pun eu muzica...in Nova nu te-ai lasat prostit :)

Piry 09-08-06 09:13

Re: USA: Masini & Show
 
pune poze si cu motoru wankel ;)


All times are GMT +2. The time now is 21:52.

- Copyright 2024 4Tuning