Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Liniute Ploiesti duminica!!! (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/216396-liniute-ploiesti-duminica.html)

450yfz 25-10-10 12:02

Liniute Ploiesti duminica!!!
 
ce ziceti facem o gasca sa mergem pana acolo in cazul in care vremea tine cu noi????

tuner 25-10-10 12:59

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
nu e o idee rea :D

Robert Coca 25-10-10 13:54

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Si eu ma gandeam sa dau o fuga daca e vremea frumoasa.

eNorel 25-10-10 20:06

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Merg si eu

tzutzu.2009 25-10-10 20:37

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Chiar ma gandeam sa-ti zic, frectie! Mergem!

450yfz 26-10-10 08:20

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
bun inseamna k se strange lumea....cine stie programul sa il posteze ca sa stim cand ne intalnim la mcdonalds

D R A 26-10-10 08:50

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3757649)
bun inseamna k se strange lumea....cine stie programul sa il posteze ca sa stim cand ne intalnim la mcdonalds

- Începerea înscrierilor: 31. Octombrie 2010 ora: 8.00-10.00
- Verificări administrative şi tehnice: 31. Octombrie 2010 ora: 9.00-12.00
- Start concurs antrenamente cronometrate 31. Octombrie 2010 ora: 9.00-15.00
- Cursa demonstrative moto 31. Octombrie 2010 ora: 15.00-15.30
- Start concurs finale 31. Octombrie 2010 ora: 15.30-18.00
- Festivitate de premiere 31 octombrie 2010 ora 18.00

450yfz 26-10-10 12:43

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
acum poate par a ....dar cati km sunt pana acolo sau mai exact cat facem timp pana acolo??

tzutzu.2009 26-10-10 13:34

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3758280)
acum poate par a ....dar cati km sunt pana acolo sau mai exact cat facem timp pana acolo??

In jur de ore , daca mergem relax!

eNorel 26-10-10 14:10

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
109Km pana in Ploiesti, pe DN1A 116km... mergem pe Cheia daca e frumos ? :-P

tzutzu.2009 30-10-10 00:12

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Se pare ca s-a anulat cursa, asa ca nu are rost sa ne mai agitam! :(
De vina se pare ca ar fi politia care nu a dat unele aprobari!

450yfz 30-10-10 11:19

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
mda am vazut si eu aseara asta e.....

bogdan1991s 30-10-10 17:00

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
deci nu se mai tin??:sad:

Catalyn 30-10-10 17:03

Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
 
Nu se mai tine e negru pe alb scris:!:


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning