![]() |
Liniute Ploiesti duminica!!!
ce ziceti facem o gasca sa mergem pana acolo in cazul in care vremea tine cu noi????
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
nu e o idee rea :D
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Si eu ma gandeam sa dau o fuga daca e vremea frumoasa.
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Merg si eu
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Chiar ma gandeam sa-ti zic, frectie! Mergem!
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
bun inseamna k se strange lumea....cine stie programul sa il posteze ca sa stim cand ne intalnim la mcdonalds
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Quote:
- Verificări administrative şi tehnice: 31. Octombrie 2010 ora: 9.00-12.00 - Start concurs antrenamente cronometrate 31. Octombrie 2010 ora: 9.00-15.00 - Cursa demonstrative moto 31. Octombrie 2010 ora: 15.00-15.30 - Start concurs finale 31. Octombrie 2010 ora: 15.30-18.00 - Festivitate de premiere 31 octombrie 2010 ora 18.00 |
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
acum poate par a ....dar cati km sunt pana acolo sau mai exact cat facem timp pana acolo??
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Quote:
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
109Km pana in Ploiesti, pe DN1A 116km... mergem pe Cheia daca e frumos ? :-P
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Se pare ca s-a anulat cursa, asa ca nu are rost sa ne mai agitam! :(
De vina se pare ca ar fi politia care nu a dat unele aprobari! |
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
mda am vazut si eu aseara asta e.....
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
deci nu se mai tin??:sad:
|
Re: Liniute Ploiesti duminica!!!
Nu se mai tine e negru pe alb scris:!:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:50. |
- Copyright 2026 4Tuning