Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993) (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/216206-mazda-323-bg-1-3-16valve-1993-a.html)

italyan 24-10-10 14:20

mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
4 Attachment(s)
nume : marius ( italyan)

varsta : 25

judet :buzau

posesor , mazda323 bg ..provenienta germania ..inmatriculata de 1 an , merge perfect ireprosabil :lol::lol: atasez cateva poze :):)
bafta tuturor ..si drumuri bune

[email protected] 26-04-11 16:16

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
sall am si eu o mazda exact ca a ta...1.6i glx....merge perfect si vreau sa ii fac un tuning exterioi...daca ma poti ajuta id meu:luchiann_90;)

italyan 11-05-11 08:31

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
7 Attachment(s)
noi poze :) cu a mea mazda

Robert-323 09-06-11 15:57

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
Quote:

Originally Posted by italyan (Post 4318039)
noi poze :) cu a mea mazda

pana acum nu ai avut nicio problema in legatura cu folia de pe stopuri? am inteles ca nu prea ai voie cu asa ceva; ma gandeam sa-mi pun si eu

italyan 09-08-11 07:23

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
nu este folie ......mai exact spray de stopuri .nu am avut nici o problema niciodata,in poze se vad inchise de tot dar au doar o tenta de inchis

tuddor.tsn10 04-02-12 12:36

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
Salut.Frumoasa masina:D Imi poti zice si mie te rog cati cai are masina si daca sunt scumpe piesele la ea.?Bafta in continuare.

Robert-323 04-02-12 13:31

Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
 
Quote:

Originally Posted by tuddor.tsn10 (Post 4863714)
Salut.Frumoasa masina:D Imi poti zice si mie te rog cati cai are masina si daca sunt scumpe piesele la ea.?Bafta in continuare.

raspund eu, sper ca nu se supara proprietarul :), masina are 73CP si piesele nu sunt scumpe, dar nu prea o sa ai nevoie de ele pentru asemenea masini

nicolae0207 23-02-12 14:39

mazda 323f bg.
 
salut baieti am si eu o intrebare as vrea sa imi achizitionez o mazda 323f bg din 1993 motor 1.6 16v si nush ce sa fc .....sunt interesant daca se merita sa achizitionez si va rog daca puteti sa imi spuneti si mie care ati mai avut ce parere aveti daca ma puteti ajuta si pe mine cu sfaturi....:D.despre fiabilitatea ei si cu de scumpe sunt piesele?

CU STIMA!!!

george_daniel20 10-08-12 19:59

Re: mazda 323f bg.
 
Quote:

Originally Posted by nicolae0207 (Post 4894927)
salut baieti am si eu o intrebare as vrea sa imi achizitionez o mazda 323f bg din 1993 motor 1.6 16v si nush ce sa fc .....sunt interesant daca se merita sa achizitionez si va rog daca puteti sa imi spuneti si mie care ati mai avut ce parere aveti daca ma puteti ajuta si pe mine cu sfaturi....:D.despre fiabilitatea ei si cu de scumpe sunt piesele?

CU STIMA!!!

si eu am o mazda 323f bg din 92 si sunt foarte multumit de ea la anii care ii are, consumul este destul de bun in oras, piesele nu sunt foarte scumpe, depinde ce piese iti trebuie


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning