![]() |
mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
4 Attachment(s)
nume : marius ( italyan)
varsta : 25 judet :buzau posesor , mazda323 bg ..provenienta germania ..inmatriculata de 1 an , merge perfect ireprosabil :lol::lol: atasez cateva poze :):) bafta tuturor ..si drumuri bune |
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
sall am si eu o mazda exact ca a ta...1.6i glx....merge perfect si vreau sa ii fac un tuning exterioi...daca ma poti ajuta id meu:luchiann_90;)
|
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
7 Attachment(s)
noi poze :) cu a mea mazda
|
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
Quote:
|
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
nu este folie ......mai exact spray de stopuri .nu am avut nici o problema niciodata,in poze se vad inchise de tot dar au doar o tenta de inchis
|
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
Salut.Frumoasa masina:D Imi poti zice si mie te rog cati cai are masina si daca sunt scumpe piesele la ea.?Bafta in continuare.
|
Re: mazda 323 bg ..1,3-16valve (1993)
Quote:
|
mazda 323f bg.
salut baieti am si eu o intrebare as vrea sa imi achizitionez o mazda 323f bg din 1993 motor 1.6 16v si nush ce sa fc .....sunt interesant daca se merita sa achizitionez si va rog daca puteti sa imi spuneti si mie care ati mai avut ce parere aveti daca ma puteti ajuta si pe mine cu sfaturi....:D.despre fiabilitatea ei si cu de scumpe sunt piesele?
CU STIMA!!! |
Re: mazda 323f bg.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning