![]() |
Astept pareri...despre boxele Infinity REF8003i
Vreau si yo niste pareri despre boxele Infinity REF8003i
Au claritate... mai pe scurt au bass/treble sa pot da in ele ? Sunt cele din link: http://www.**********/Produs.php?Sesi...rieIdLista=26& |
re
da mey omu, stai linistit k sunt super. eu am pe masina 4 de 100w si bubuie (cu statie :lol: ).
sa-ti dau un sfat: la puterea lor pune niste filtre de bass. eu nu am si de la un moment dat imi intra inaltele pe caile de joase (asta e singura boala a lor) eu am un prieten kre are clarion pe masina si se aude super, da te cam gaureste la bani... :lol: |
1 Attachment(s)
Ce zici... si merge sa le imping cu un amplificator MAGNAT BullPower 2200
principiu: amplificator cu 2 canale raspuns in frecventa 7 - 75,000 Hz (-3 dB) THD: <0,06% (1 kHz) posibilitate de legare in punte putere max. la 4 ohmi : 2 x 80 watts (stereo) 1 x 250 watts (punte) putere RMS la 4 ohmi : 2 x 40 watts (stereo) 1 x 125 watts (punte) putere max. la 2 ohmi : 2 x 120 watts putere RMS la 2 ohmi : 2 x 60 watts dimensiuni : 177 x 55 x 226 mm |
Am si eu infinity pe masina dar preturile alea mi se par mici. Eu am dat 160 de euro pe o pereche de 16 cm ci filtre si 90W ceva de genul la alea cu 4.000.000 si vreo 80 de euro pe o pereche din usi de 45w. Alea din usi fac treaba excelenta. Alea din spate nu prea. Poate le trebuie statie ca eu am un MP3 alpine 50x4 amplifier.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning