![]() |
Vand Nokia 2610
1 Attachment(s)
Vand nokia 2610 in stare f buna....din pacate am pierdut incarcatorul dar nu cred ca e pb un incarcator de nokia....nu are absolut nici o zgarietura..8)
pret: 70 de lei 0740661046 |
Re: Vand Nokia 2610
up....60 de lei fix..8)
|
Re: Vand Nokia 2610
50 de lei urgent....ca nou....:rolleyes2
|
Re: Vand Nokia 2610
up....50 de lei
|
Re: Vand Nokia 2610
up...telu e ca nou...
|
Re: Vand Nokia 2610
up...anunt valabil..8)
|
Re: Vand Nokia 2610
up...neg..
|
Re: Vand Nokia 2610
up....
|
Re: Vand Nokia 2610
up...
|
Re: Vand Nokia 2610
up...valabil...40 de lei..
|
Re: Vand Nokia 2610
valabil...telefonul e tzipla...ca scos din cutie..
|
Re: Vand Nokia 2610
up...
|
Re: Vand Nokia 2610
up...
|
Re: Vand Nokia 2610
valabil..
|
Re: Vand Nokia 2610
e codat in vreo retea?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:33. |
- Copyright 2026 4Tuning