Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || ra2 vs. ADY9005 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/21566-battle-ra2-vs-ady9005.html)

ra2 05-08-06 22:57

Battle || ra2 vs. ADY9005
 
3 Attachment(s)
SE PARE CA E SEZONU DE POLL-URI....MA LANSEZ SI EU CONTRA LUI ADY9005:rolleyes2
:arrow:
1.ra2
2.ady9005
3.masina stock

BAFTA LA VOT SI BAFTA SI LUI ADY9005:PEACE:

Reme 05-08-06 23:25

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ra2! ai votul meu!

Bmwaldo 06-08-06 00:34

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ady9005...ai votul meu .. mai simpla .. mai clear .. i think so :D

Kolegosu' 06-08-06 01:54

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
Ady !! Curata si la obiect ! Si a lui Ra2 imi place ... Ra2-ule ai grija la selectii man am pretentii la tine ZOOM + + + roata spate ;)


Ady ai evoluat man bravo !

Lukian_XXX 06-08-06 06:19

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
amandoua sunt bine lucrate da imi place mai mult a lui RA2 (gusturile nu se discuta)

patriotu90 06-08-06 08:31

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ady9005 ...

Yonut21 06-08-06 08:40

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
Votat RA2. Este mai pe gustul meu.

metal_militia 06-08-06 13:15

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ra2...pt k a pastrat rezolutia originala... :rolleyes2

peter 06-08-06 14:42

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
votat ady9005 super

frost_dani 06-08-06 19:51

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
Ady.......e Mai Simpla

GRIGO 06-08-06 23:08

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
vot ra2 ..imi place mai mult

Most_Wanted 07-08-06 06:39

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
vot ady .....ra2 ...ai selectat aiurea cand ai vrut sa vopsesti capota +plafon ....jantele nu sunt puse cam cum trebuie.....iar pragu nu se vede bine ...

PointMaster 08-08-06 01:41

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ra2 frumoasa ideea dar parerea MEA e ca nu prea sunt centrate jantele si bara fata :-?
Vot Ady pt ca e lucrata finut si fara prea mari greseli

L33L00 09-08-06 07:05

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
ra2 ai votul meu

Barum 09-08-06 14:54

Re: Battle || Ra2 vs. Ady9005
 
Ady ai votul meu ! si alu Ra2 ee rumoasa dar.....in fine Vote ADY


All times are GMT +2. The time now is 19:34.

- Copyright 2026 4Tuning