Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Va Rog Some Help Pls (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/21563-rog-some-help-pls.html)

Compus San 05-08-06 22:28

Va Rog Some Help Pls
 
Doresc sa cresc puterea masinii mele.Sunt deschis la orice sugestii asa ca va rog sa nu ezitati.Din start va spun ca nu sunt un expert in tuning si ca orice ajutor este binevenit.Masina mea este un Audi A4 cu motor de 1,8T 120kw stock.


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning