Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand placa de baza (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/21548-vand-placa-baza.html)

c i k y 05-08-06 14:02

Vand placa de baza
 
Placa de baza : SYNTAX SOCKET A UP TO 2000+ 2 DDR 2 SDR AUDIO AC 97 6CH DRIVER CARTE 40 lei discutabil ! Imprimanta LEXMARK 1100 COLOR cartusul este gol....nu stiu daca se poate umple.....ptr ca se poate sa se fi uscat 30 lei discutabil ! URGENT ! ;) Cine este interesat sa imi dea un PM

c i k y 06-08-06 10:54

Re: Vand !
 
Nu vrea nimeni ? :(

lascarica 12-08-06 00:13

Re: Vand placa de baza
 
MB e cu SiS sau cu ViA,si care sis sau via ca n-ai dat modelul placii...:(..nu tine decat 266? O sa-ti dau in pm. un pretz la gramada;)

c i k y 13-08-06 23:54

Re: Vand placa de baza
 
Astept :)

c i k y 30-10-07 15:10

Re: Vand placa de baza
 
S-au dat...se poate sterge topic-ul MULTUMESC


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning