![]() |
Vand placa de baza
Placa de baza : SYNTAX SOCKET A UP TO 2000+ 2 DDR 2 SDR AUDIO AC 97 6CH DRIVER CARTE 40 lei discutabil ! Imprimanta LEXMARK 1100 COLOR cartusul este gol....nu stiu daca se poate umple.....ptr ca se poate sa se fi uscat 30 lei discutabil ! URGENT ! ;) Cine este interesat sa imi dea un PM
|
Re: Vand !
Nu vrea nimeni ? :(
|
Re: Vand placa de baza
MB e cu SiS sau cu ViA,si care sis sau via ca n-ai dat modelul placii...:(..nu tine decat 266? O sa-ti dau in pm. un pretz la gramada;)
|
Re: Vand placa de baza
Astept :)
|
Re: Vand placa de baza
S-au dat...se poate sterge topic-ul MULTUMESC
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning