Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vandi jenti 15" model nou (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/215451-vandi-jenti-15-model.html)

Tihyx 20-10-10 17:14

Vandi jenti 15" model nou
 
Jenti putin folosite,aduse din Germania, arata beton cu spite, model nou, Carac:
5x108,J6.5,ET-45, cauciucuri de iarna Bridgestone pe ele. Pret:250euro Tel:0740026939

mrkane 20-10-10 17:31

Re: Vandi jenti 15" model nou
 
Quote:

Originally Posted by Tihyx (Post 3743520)
Jenti putin folosite,aduse din Germania, arata beton cu spite, model nou, Carac:
5x108,J6.5,ET-45, cauciucuri de iarna Bridgestone pe ele. Pret:250euro Tel:0740026939

modelul vechi nu ai?

Tihyx 21-10-10 18:52

Re: Vandi jenti 15" model nou
 
momentan nu am numai astea....cand ma mai duc si gasesc ceva te anunti.
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning