Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/214987-caut-urmatoarea-masina.html)

Gabi TAZ 18-10-10 17:11

!!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
1 Attachment(s)
orice imformatie este bine venita.

va rog sa imi scrieti pe PM orice imformatie.

Poza este mai veche. acum are urmatorul nr de inmatriculare:

BR-84-TAZ


multumesc

jaku 20-10-10 20:51

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
daca nu ma insel , prin primavara, era la unu pe sos antiaeriana , are sau lucreaza la o spalatorie... in weekend trec pe la ei si le adresez o intrebare daca iti mai e de folos...

Gabi TAZ 23-10-10 16:03

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
Quote:

Originally Posted by jaku (Post 3744186)
daca nu ma insel , prin primavara, era la unu pe sos antiaeriana , are sau lucreaza la o spalatorie... in weekend trec pe la ei si le adresez o intrebare daca iti mai e de folos...

da ,mersi

Gabi TAZ 19-11-10 10:44

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
up...

alex_maniacu_91 20-11-10 18:39

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
Nu cumva este asta?
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...4-9818070.html


Stiu ca avea jantele asta cand era cu numere de BR.

Gabi TAZ 20-11-10 21:30

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
Quote:

Originally Posted by alex_maniacu_91 (Post 3829100)
Nu cumva este asta?
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...4-9818070.html


Stiu ca avea jantele asta cand era cu numere de BR.

nu, nu este aceea masina. masina are inca aceleasi numere BR-84-TAZ.

Gabi TAZ 22-11-10 16:36

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
up...

Gabi TAZ 16-01-11 09:36

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
se cauta inca masina BR-84-TAZ

Fantomel4u 22-01-11 13:43

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
daca ti a fost furata masina sigur nu mai are numerele alea cu siguranta ori e deja la dezmembrat ori e cu alte numere ia si astea in calcul te rog..

Gabi TAZ 25-01-11 09:31

Re: !!!!CAUT URMATOAREA MASINA!!!!
 
nu a fost furata. a fost vanduta dar a ramas pe numele meu la financiar, si vreau sa o scot! de aia incerc sa dau de actualul proprietar!


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning