Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   vind difuzor pentru bara de m (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/214757-vind-difuzor-bara.html)

tony18 17-10-10 14:19

vind difuzor pentru bara de m
 
1 Attachment(s)
vind difuzor pentru bara de m 150 lei

tony18 03-12-10 23:18

Re: vind difuzor pentru bara de m
 
Quote:

Originally Posted by tony18 (Post 3734205)
vind difuzor pentru bara de m 150 lei

suuuuusssss

tony18 08-01-11 17:53

Re: vind difuzor pentru bara de m
 
Quote:

Originally Posted by tony18 (Post 3867981)
suuuuusssss

sau il schimb cu 1 pt bara normala

Detman 17-01-11 01:39

Re: vind difuzor pentru bara de m
 
scuze... am inteles gresit.


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning