![]() |
Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Cumpa bmw in stare de functionare sau defect cu acte sau fara.Cine vrea piese de E30? :lol:
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Quote:
uite nr u0745696029 masnile in inmatrciculate talon nou pe RO .0745696029 |
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...a-bmw-e30.html uite aici caroserie + poze ( coupe, acte italia, fara rugina )
Salut |
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
da,sa sti ca e o raritate astfel de caroserie dar eu am nevoie de o masina completa in doua usi daca se poate si pe benzina chiar daca necesita reparatii sau cu motorul dus.am avut un proiect pornit dar am fost plecat din tara si nu mai merita sa lucrez la el.asa ca vreau un bmw in orice stare ptr un nou proiect
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Quote:
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Quote:
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Am eu...650e https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-650-euro.html 0766346799
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...4-9767846.html la pret mai vb pe pm daca esti interesat
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
Lasa te rog un nr de tel sau adaugama pe YM ID: MTZcustoms
Am mai multe variante. :peace: |
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
te intereseaza un bmw ursulet inmatriculat in ro acte in regula motor 2800 cmc 180 cai,4 geamuri electrice,trapa electrica....etc etc etc....900 euro neg?0763808840....motoru este omologat este trecut in acte....
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
vezi asta daca vreihttps://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/218855-e30-vanzare.html
|
Re: Cumpar BMW E30 cu sau fara acte.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...30-ieftin.html
spune-mi daca te coafeaza linkul de mai sus, daca vrei ceva si mai ieftin iti dau un e30 inscris , tot in 4 usi dar nu in aceeasi stare la 25 de milioane |
| All times are GMT +2. The time now is 21:39. |
- Copyright 2026 4Tuning