Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Sasmung J700 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/214404-vand-sasmung-j700.html)

trafy-vr6 15-10-10 14:50

Vand Sasmung J700
 
Vand Samsung J700, telefonul vine insotit de incarcator ! Carcasa este putin uzata, nu este si nici nu a fost codat. Voi reveni cu poze mai pe seara.


Pret: 80 lei fix

Trimit si in tara, taxele fiind suportate de catre cumparator

Posta Romana - Ramburs = 10 lei
Fan Courier - Ramburs = 15 lei

contact: valcea_racing

trafy-vr6 18-10-10 07:38

Re: Vand Sasmung J700
 
nimeni ? up 80 lei


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning