Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   BMW e34 (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/214233-bmw-e34.html)

cruizer11 14-10-10 16:16

BMW e34
 
Va salut!In viitorul care vine adica prin luna iulie intentionez sa imi achizitionez un BMW E34 motor pana in 2000 cmc.As vrea sa stiu ce trebuie sa urmaresc la masina aceasta,altfel zis punctele unde sunt probleme la acest model (rugina,motor,exterior etc).

ZaNe94 15-10-10 11:50

Re: BMW e34
 
520-ul din cate stiu eu e cam mototol(motor mic masina grea)... 518 tre sa fie si mai rau (sper ca nu gresesc si e valabil pe e34)

cruizer11 15-10-10 15:24

Re: BMW e34
 
Nu ma astept sa fie cine stie ce masina de curse,nu imi trebuie pentru viteza.Motivele pentru care vreau cu motor sub 2000 sunt:
1)consumul
2)impozitul


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning