![]() |
Cumpar BMW E46
In mod ideal as prefera ceva la scara 1/18, in 4 usi, albastru deschis (topaz).
Dar cum idealurile sunt greu de atins si cele apropiate de aceste cerinte nu le refuz :) Astept variantele. Multumesc. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:53. |
- Copyright 2026 4Tuning